swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Narkotyki w organizmie i w ręce kierującej

Dodane: Marta Data: 2021-03-16 15:00:27 (czytane: 13108)  Wersja do druku

W niedzielny poranek buscy kryminalni zatrzymali 23-latkę, która kierowała osobową mazdą pod wpływem środków odurzających. Ponadto w trakcie kontroli okazało się, że kobieta trzymała w ręce zawiniątko z białym proszkiem.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z buskiej komendy w niedzielny poranek uzyskali informację, że 23-letnia mieszkanka gminy Solec-Zdrój może kierować samochodem pod wpływem narkotyków. Kobieta miała podróżować osobową mazdą. Na jednej z ulic Buska-Zdroju policjanci zauważyli i zatrzymali auto do kontroli.

Uwagę funkcjonariuszy zwróciło nerwowe zachowanie kobiety. Wyraźnie próbowała ukryć coś w dłoni. Na polecenie kryminalnych wydała im zawiniątko z zawartością białego proszku, a także dodała, że jest to resztka amfetaminy, którą przed momentem zażyła. W związku z podejrzeniem, że kierująca może znajdować się pod wpływem środków odurzających, została poddana badaniu. Wynik testu był pozytywny. Wstępne badanie zabezpieczonego białego proszku wykazało, że jest to amfetamina w ilości 3 porcji. Kobieta noc spędziła w policyjnej celi. Biały proszek trafi do dalszych badań.

Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.  

Zobacz

Opr. MZ
Źródło: KPP w Busku – Zdroju

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (12)
     

J O K A (2021-03-17 13:39:24)

-1 w liczbie graczy.

Wed (2021-03-17 10:39:39)

Tyle razy z fartem a tu peszek.

(2021-03-17 09:54:57)

dopóty dzban wodę nosi dopóki mu się ucho nie urwie

Xxxx (2021-03-17 07:24:46)

Już każdy domyśla się kto he he

(2021-03-16 19:50:14)

Na pochyłe drzewo każda koza skacze !!!

mr0 (2021-03-16 18:28:32)

Ewidentny strzał z uchala poszedł. Tfffuu na ryj !!!

mr0 (2021-03-16 18:25:31)

Za szybko XD

Ktośiek (2021-03-16 17:49:27)

Bog juz nie pomoże.. Trzeba bylo myślec

mr0 (2021-03-16 17:38:02)

Niech Bóg trzyma ją w opiece pozdro...

(2021-03-16 17:35:22)

Biała dama w rudej madzi ????

dds (2021-03-16 16:21:16)

to ta szybka mazda?

(2021-03-16 16:10:09)

Masz za swoje trzeba było trzymać się - Ja to mówię a jak mówię no to wiem

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry