swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Poszukiwany z narkotykami

Dodane: Marta Data: 2021-02-12 12:06:13 (czytane: 12413)  Wersja do druku

Jędrzejowscy policjanci w czwartkowe popołudnie zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. W jego odzieży mundurowi znaleźli i zabezpieczyli dwie porcje narkotyków.

 Zobacz

Jędrzejowscy stróże prawa od pewnego czasu poszukiwali 28-latka z Jędrzejowa, ukrywającego się przed karą pozbawienia wolności. Kiedy ustalili jego ostatnie miejsce zameldowania okazało się, że zajmuje on zupełnie inne lokum. Szybko namierzyli i ten adres.

28-latek był bardzo zdziwiony, kompletnie nie spodziewał się wizyty policjantów. Jędrzejowianin został zatrzymany. W trakcie przeszukania, mundurowi znaleźli w jego ubraniu dwie porcje środków odurzających, wstępnie zidentyfikowanych jako amfetamina. Zatrzymany 28-latek trafił do policyjnej celi. Oprócz wcześniej zasądzonej odsiadki, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Zobacz

Źródło: KPP w Jędrzejowie

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry