swietokrzyskie.info


Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Pomóż zidentyfikować włamywacza

Dodane: Marta Data: 2021-01-09 09:52:45 (czytane: 14978)  Wersja do druku

Komenda Powiatowa Policji w Pińczowie zwraca się o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy kradzieży z włamaniem.

Do przestępstwa doszło w nocy 27 listopada 2020 r. ok. godz. 22.50. Mężczyzna ubrany w ciemne spodnie i kurtkę z kapturem założonym na głowę, włamał się do garażu samochodowego przy ul. Batalionów Chłopskich w Pińczowie, skąd dokonał kradzieży zestawu kluczy i prostownika. Sprawca w dniu popełnionego przestępstwa poruszał się samochodem osobowym m-ki Audi A4, sedan, koloru ciemnozielonego, z przyciemnianymi szybami.

Zobacz

Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje na temat opisanego przestępstwa proszony jest o kontakt z Policją. Sprawę prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży z włamaniem można przekazywać osobiście, telefonicznie pod numerem 41 35 81 205 albo przez całą dobę pod nr 997 lub na adres mailowy kryminalny.pinczow@ki.policja.gov.pl

Policjanci zapewniają całkowitą anonimowość.

 
Źródło: KPP Pińczów

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry