swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Koncert Sylwestrowy

Dodane: Marta Data: 2020-12-31 11:00:57 (czytane: 17631)  Wersja do druku

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój i Telewizja internetowa Ponidzie.TV zapraszają na wyjątkowy Koncert Buskiej Orkiestry Zdrojowej. Walce, czardasze, serenady, operetki i polki umilą ten ostatni dzień 2020 roku.

 Zobacz

Paweł Korepta,  Emilia Gabriela Głobińska,  Magda Sikorska Grzegorz Jerzak,  Mariusz Polomka,  Marcin Trzebiński,  Wojciech Wojciechowski i Anna Rutkowska życzą Wszystkim, aby wraz z muzyką wkroczyć w nowy 2021 rok.

 Zobacz

Zapraszamy do naszej Telewizji internetowej Ponidzie.TV na wyjątkowy Koncert Sylwestrowy w wykonaniu Buskiej Orkiestry Zdrojowej! 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (7)
     

Do poniżej (2021-01-08 22:05:35)

Znakomicie to ująłeś! Pozdrawiam!

Wspaniali Muzycy: (2021-01-08 20:37:27)

chyba w czerwcu ubiegłego roku miałem trzy razy przyjemność słuchać Orkiestry obok BSCK. Mieszkańców naszego miasta (zamieszkałego w 90% przez potomków chłopów pańszczyźnianych) naliczyłem 7 osobników (słownie:siedem), a miny idących ul. Mickiewicza bezcenne: jak można słuchać muzyki i nie chlać piwska, ni ma jak narodowy artysta Polszewii beczący Zenek z Podlasia.

(2021-01-05 21:01:42)

Ja mam nadzieję że koncerty staną się tradycją w muszli koncertowej w odnowionym parku zdrojowym.

(2021-01-03 17:12:32)

Co nas czeka w 2021 roku czy Starosta Jerzy Kolarz zaszczepi się przeciwko COVID dla przykładu ?

Marek (2021-01-01 20:46:21)

Dziękujemy za już i prośba o więcej koncertów .. może niedzielnych .Muzycy z Buskiej Orkiestry Zdrojowej jesteście super.Tak trzymać !!!Życzę wszystkiego dobrego w Nowym 2021 Roku.

Paweł Korepta (2020-12-31 21:37:47)

Dziękuję za piękną realizację koncertu Portalowi busko.com.pl i Telewizji Ponidzie.Dziękuję muzykom Orkiestry,w koncercie wystąpili:Emilia Gabriela Głobińska Mariusz Połomka Magda Sikorska Grzegorz Jerzak Marcin Trzebiński Wojciech Wojciechowski Anna Rutkowska Dziękujemy organizatorom i sponsorom:Buskie Samorządowe Centrum Kultury Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. Bristol ART & Medical SPA Szczęśliwego Nowego Roku!Buska Orkiestra Zdrojowa

Łukasz Nowak (2020-12-31 11:47:48)

Ja także życzę muzykom sukcesów artystycznych w 2021 roku,słuchaczom zaś wspaniałych doznań muzycznych.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry