swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Zawodnicy AKS 1947 Busko-Zdrój z nagrodami od Starosty

Dodane: Marta Data: 2020-12-11 09:59:15 (czytane: 13838)  Wersja do druku

W dniu 9 grudnia 2020 r. w świetlicy Amatorskiego Klubu Sportowego 1947 Busko-Zdrój, w reżimie sanitarnym odbyło się uroczyste wręczenie nagród rzeczowych i dyplomów Starosty Buskiego w dziedzinie kultury fizycznej.

Oficjalna gala wręczenia nagród rzeczowych i dyplomów, którą organizuje corocznie Starostwo Powiatowe w Busku-Zdroju w tym roku nie odbędzie się z powodu pandemii.

Zobacz

Nagrody w imieniu Starosty Buskiego wręczył Prezes AKS 1947 Busko-Zdrój Pan Tomasz Batorski.

Łącznie nagrodzono 9 zawodników naszego Klubu, którzy mogą poszczycić się znaczącymi wynikami sportowymi na szczeblu wojewódzkim. Nagrody Starosty Buskiego otrzymało także 3 trenerów buskiego AKS-u.

Zobacz

Wszystkim wyróżnionym trenerom i zawodnikom naszego Klubu, Starosta Buski Pan Jerzy Kolarz dodatkowo ufundował nagrody pieniężne.

Nagrodzeni zawodnicy i trenerzy:

  • Boś Szymon
  • Rodak Mateusz
  • Jabłoński Miłosz
  • Załęcki Kacper
  • Sikora Michał
  • Fodymski Antoni
  • Prędki Oliwier
  • Adamczyk Bartłomiej
  • Goleń Krystian
  • Batorski Tomasz
  • Prędki Rafał
  • Załęcki Grzegorz

 Zobacz

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (2)
     

BZYK (2020-12-11 19:22:00)

SZYBKI GRATUALACJE.....

Goxc (2020-12-11 17:23:46)

Dobra inicjatywa tylko jedno zastrzeżenie. Następny. Razem zamiast kubków i czapeczek w prezentacji piłkarzom bardziej przydałyby się ochraniacze lub skarpety bardziej by im się to sprzydało. Powodzenia wszystkim. Być może następnym razem ktoś pomyśli.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry