swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Szpital stawia na ekologię

Dodane: Marta Data: 2020-12-04 12:35:32 (czytane: 11709)  Wersja do druku

Dzięki wsparciu Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Pana Andrzeja Bętkowskiego, a także Starosty Buskiego Pana Jerzego Kolarza, zakończono zadanie o nazwie: "Poprawa efektywności energetycznej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju poprzez wymianę grzejników oraz oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego na energooszczędne".

 Zobacz

W ramach tego zadania dokonano kompleksowej wymiany oświetlenia wewnętrznego - w budynkach szpitala - na energooszczędne oświetlenie ledowe, wykonano oświetlenie zewnętrzne, jak również dokonaliśmy wymiany starych, żeliwnych kaloryferów na nowe tzw. „higieniczne” z zaworami termostatycznymi.

Zobacz

Zobacz

Składam serdeczne podziękowania Panu Marszałkowi Województwa Świętokrzyskiego za wsparcie tej proekologicznej inwestycji kwotą ponad 520 000 tysięcy złotych oraz Panu Staroście Buskiemu za wsparcie w kwocie 150 000 tysięcy złotych. Wkład własny ZOZ wyniósł 85 000 tysięcy złotych.

Zobacz

Serdecznie dziękuję

Dyrektor ZOZ w Busku-Zdroju
Grzegorz Lasak

/Artykuł sponsorowany/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry