Dodane: admin Data: 2020-11-15 22:24:25 (czytane: 16846) 
Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 21. Na odcinku DK73 w pobliżu stacji paliw Orlen, samochód osobowy na numerach rejestracyjnych z powiatu kieleckiego, jadący od strony Tarnowa potrącił pieszego.
Pieszy, mężczyzna w średnim wieku, jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy mieszkaniec sąsiedniej ulicy Nadole, z obrażeniami głowy i złamaną ręką zabrany został do szpitala w Staszowie.
Miejsce zdarzenia zabezpieczają Policjanci z KP w Busku-Zdroju. Trwa ustalanie przyczyn.
Droga jest przejezdna.
/red/
Świętokrzyski Festiwal Smaków w Tokarni. Dwa dni kulinarnych i folklorystycznych atrakcji
XVII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej w Solcu-Zdroju
Obchody Święta Pracy w Kielcach. Zaplanowano przemarsz i wydarzenia towarzyszące
Stało się niemożliwe. 251 milionów, Rekord i prawdziwa fala dobra (video)
Sezon motocyklowy 2026 na Ponidziu rozpoczęty! (nowe foto)
IX Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Pińczowie: Parada motocykli i koncert THE STICKS
Grzegorz Braun w Pińczowie. Finał kampanii Konrada Liberka - zapis transmisji
Paszport dla dziecka? Wniosek w mObywatelu. Formalności jeszcze nigdy nie były tak proste
Paszport dla dziecka? Wniosek w mObywatelu. Formalności jeszcze nigdy nie były tak proste
SFD rozwija sieć influencerów - 1000 twórców w Europie
83 lat temu w getcie warszawskim wybuchło powstanie
Kolej do Buska-Zdroju coraz bliżej. Samorządy mówią jednym głosem (foto)
1,5% DLA HOSPICJUM W BUSKU-ZDROJU
Strażacy ćwiczyli w terenie. Jak wyglądały działania 'Obozowisko 2026'? (foto)
ZUS informuje: zmiany w obszarze zwolnień od pracy oraz orzecznictwie lekarskim
13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
II Buskie Ogólnopolskie Spotkania Taneczne już w czerwcu
Buscy karatecy z medalami Ogólnopolskiego Turnieju w Starachowicach
Trwają zapisy do Pucharu Tymbark. Dominika Grabowska zachęca do udziału
Nowe wzmocnienia AKS 1947 Busko-Zdrój przed sezonem 2025/26
80-lecie Pogoni Staszów: Mecz Przyjaźni z Ruchem Chorzów już w sobotę
Dziś weczorem Wiktor Skiba i Marian Ivanitskiy walczą w Polskiej Lidze Boksu!
Wiktor Skiba zwycięża w walce z Krystianem Kopciem! W niedzielę walczy Partryk Głuch!
Brązowy medal Mistrzostw Polski dla Połańca!
Świętokrzyski Festiwal Smaków w Tokarni. Dwa dni kulinarnych i folklorystycznych atrakcji
XVII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej w Solcu-Zdroju
Stało się niemożliwe. 251 milionów, Rekord i prawdziwa fala dobra (video)
Balony znów nad Pińczowem. Znamy termin wydarzenia w 2026 roku
18. Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona 'Niechaj zabrzmi Bukowina'
Kulturalny maraton na Ponidziu. Setki wydarzeń do końca 2026 roku
Bajkowy Korowód w Pacanowie. Konkurs z nagrodami dla uczestników
Dzień Kobiet na kieleckim deptaku. Jarmark Wiosenny i koncert Norbiego
Kruche piękno porcelany. Wyjątkowa wystawa otwarta w Pińczowie (foto/video)
Koziołek Matołek wyrusza do Indii. Konkurs komiksowy dla młodych twórców
Obchody Święta Pracy w Kielcach. Zaplanowano przemarsz i wydarzenia towarzyszące
Grzegorz Braun w Pińczowie. Finał kampanii Konrada Liberka - zapis transmisji
Wybory burmistrza Pińczowa: ośmiu kandydatów spotka się na debacie
Świętokrzyskie struktury Koalicji Obywatelskiej z nowym Zarządem
Wizyta Prezydenta Karola Nawrockiego w naszym regionie
Pińczów wybierze nowego burmistrza. Głosowanie zaplanowano na 26 kwietnia
Włodzimierz Badurak rezygnuje z funkcji burmistrza Pińczowa
Ekrem Imamoglu laureatem Nagrody im. Prezydenta Pawła Adamowicza
Podsumowanie programu 'Bezpieczny Senior - Świadomy Senior' w Pińczowie
| Komentarze (11) |
powinien być zawieziony szpitala w Busku. jest tam kilka miejsc dla połamańców. ale doktory trzymają dla swoich prywatnych. bez prywatnych przyjęć doktory z głodu poumierają.
nic nie musi sie zgadzać. To są wiadomości a nie karta i protokół zdarzenia. Przeciętny czlowiek nie ma prawa wglądu do takich rzeczy
Co druga osoba wyjade sie znać na medycynie oraz ratownictwie, zapraszamy do pracy w systemie ochrony zdrowia, moze dzieki wam bedzie bezpieczniej a przy okazji nauczycie sie podstaw, zamiast wypisywać glupoty
Ratownik (2020-11-16 12:38:01)
Szpitale w Chmielniku, Pińczowie, Kazimierzy Wielkiej nie mają oddziału ortopedycznego a napisane jest że mężczyzna doznał też złamania ręki. Najbliższym szpitalem jest Staszów a kolejnym Kielce.
Do Agnieszka (2020-11-16 12:25:51)
" Agnieszka (2020-11-16 10:47:22)Jak oni go przewieźli skoro karetka stała na miejscu a ciało było przykryte folia na poboczu. Tak go wyniosło że buty leżały na środku trasy. Coś tu się nie zgadza." Ktoś panią wprowadził w błąd... Fakt buty leżały tylko nie wiem czy słyszała Pani o czymś takim jak fizyka. A po 2 to buty typu klapki. Co do stojącej karetki i leżącego ciała przykrytego folią. Folią która była na poszkodowanym to tzw. Folia życia która jest termiczna. Że względu na niska temperature powietrza potrącony został nią odkrytych by nie było mu zimno. Co do karetki to musiała stać bo podczas jazdy nie ma możliwości żeby przenieść do niej poszkodowanego. A by go przenieść trzeba najpierw zbadać i zabezpieczyć osobę... I na przyszłość ciała nie odkrywa się folią a wkłada do worka. Proponuję się trochę doedukować i nie pisać bzdur... Pozdrawiam
- (2020-11-16 11:06:11)
a dlaczego nie do Chmielnika albo do Pińczowa coś mi to wszystko nie składa się w rozumną całość.
Agnieszka (2020-11-16 10:47:22)
Jak oni go przewieźli skoro karetka stała na miejscu a ciało było przykryte folia na poboczu. Tak go wyniosło że buty leżały na środku trasy. Coś tu się nie zgadza.
Do Marek (2020-11-16 09:13:32)
" Marek (2020-11-16 08:34:16)Najciekawsze jest ostatnie zdanie, Wypadek miał miejsce 1 km od szpitala a człowieka zawieziono 35 km dalej.... "Marku bardzo interesuje mnie co najciekawszego jest napisane w ostatnim zdaniu?Czy masz na myśli tą różnice kilometrów?Czy to dlaczego do Staszowa a nie do Buska? To pozwól że Ci wyjaśnię. Placówka medyczna oddalona od miejsca zdarzenia o 1 km czyli buski Szpital aktualnie leczy TYLKO osoby z potwierdzonym wynikiem COVID-19. Z racji tego pacjenta/poszkodowanego przewieziono do najbliższej placówki w której mógł być leczony!!! Niestety... Zmarł w szpitalu przez odniesione obrażenia wielonarządowe.
Tadeusz (2020-11-16 08:53:40)
A gdzie jest prewencja policji. W godzinach wieczornych brak.
Marek (2020-11-16 08:34:16)
Najciekawsze jest ostatnie zdanie, Wypadek miał miejsce 1 km od szpitala a człowieka zawieziono 35 km dalej....
W piątek, 8 maja, w godzinach 12:00-18:00, w malowniczej scenerii Parku Zdrojowego odbędzie się wydarzenie skierowane do seniorów - 'Festyn Bezpieczny Senior'.