swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Kino po Zachodzie Słońca

Dodane: Marta Data: 2020-08-05 09:30:53 (czytane: 17014)  Wersja do druku

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na kino plenerowe. Seanse na świeżym powietrzu to nowa propozycja, która bardzo spodobała się buskim kinomanom. W najbliższą sobotę zapraszamy na świetny film "Green book".

Organizator przygotował świetne tytuły, piękne miejsce, roll bar: zimne i gorące napoje, piwo, popcorn, przekąski.

Zobacz

Na seanse zapraszamy 8, 15 sierpnia o godz. 20:30, Al. Mickiewicza 22. Weźcie ze sobą leżaki lub koce.

Program:

  • 8 sierpnia - Green Book
  • 15 sierpnia - Boska Florence

Zapraszamy!

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (7)
     

Adaszblotnowoly (2020-08-05 14:02:36)

To Karolinka jeszcze jest? Nie w Paryżu albo nowym Jorku? Teren koło bsck duży to ojciec kilka szklarni założy xd

janek (2020-08-02 13:39:36)

Ja osobiście mówiłem o poprzedniku (jako niekompetentnym przy***sie włodarza)i tu pisałem, tylko ojciec chrzestny w Busku, tego nie słyszał, bo nie chciał. Teraz należy jeszcze rozwiązać problem z knajpą w BSCK, której tam nie powinno nigdy być. Osobiście już zainteresowałem pewna media i ta knajpa musi być zliwidowana i przywrócona dawna wersja KAWIARENKI W DOMU KULTURY, BEZ ALKOHOLU I BEZ SPOTKAŃ włodarzy(i wyższych sfer buskich). Ta knajpa, lecz bez alkoholu i śmierdzącej kuchni w całym budynku,powinna służyć mieszkańcom miasta i przyjezdnym. Tam powinien być też dostęp dla dzieciaków ze szkół, które dają lekcje naszym dzieciaczkom, a tego nie ma, ponieważ jest alkohol. pani kępczyk, czy pani się odniesie do mojego wpisu, wówczas będę pisał z dużej litery. Nie pytam o fryzjerów bo ja jestem prawie łysy, ale pani chce się często jeść, a tam jest knajpa z darmową wyżerką więc???

. (2020-07-30 16:48:17)

Szanowny/a bezimienny/a gratuluję odwagi. Podziw się we mnie wzbiera dla komentatora, tutaj na forum tak anonimowo. BRAWO Jak nie widziałeś/aś efektów to trzeba było jak rycerz na koniu zajechać pod BSCK i powiedzieć poprzednikowi to w twarz.

do frustrat (2020-07-28 12:42:18)

Komentarz żenada. Pani dyrektor coś robi a takiemu to wiecznie źle. Były by leżaki na miejscu to powiedziałby ze jeszcze popkorn powinni dać. Typowy Janusz polak, zazdrośnik, sam nie zrobi, drugiego skrytykuje. Współczuje sąsiadom takiej osoby bo to musi być męczarnia

(2020-07-28 11:09:33)

Bardzo dobrze że BSCK w końcu zaczęło się coś dziać. Gratuluję Pani Karolinie. Pani poprzednik nie wykazywał się żadna inicjatywą....

frustrat (2020-07-28 10:06:24)

No szkoda że jeszcze nie trzeba wziąć ze sobą filmu...

P.P (2020-07-27 21:16:56)

20:30 chyba troszkę za wcześnie... będzie jeszcze widno

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry