swietokrzyskie.info


Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom Oświaty!

Dodane: Marta Data: 2020-06-26 13:21:05 (czytane: 22672)  Wersja do druku

Gratulujemy zakończenia tego trudnego a zarazem nietypowego roku szkolnego 2019/2020. Mamy nadzieję, że mimo wszystkich trudności świadectwa są pełne bardzo dobrych ocen. Życzymy wakacji pełnych słońca i wypoczynku.

 Drodzy Uczniowie!

Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego. Życzymy, aby wakacje były okresem dobrego i bezpiecznego wypoczynku, czasem samych radosnych chwil i miłych przygód.

Ostatnie miesiące szkolnej nauki były prawdziwym wyzwaniem nie tylko dla uczniów.

Wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom, Rodzicom dziękujemy za włożony trud w naukę i wychowanie dzieci. Życzymy udanego letniego wypoczynku,wolnego od stresu i zmartwień. 

 Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy przede wszystkim  bezpiecznego, wrześniowego  powrotu  do szkoły.

 Zespół Redakcyjny Portalu


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (6)
     

były uczeń (2020-07-08 19:33:18)

Zapomniało wołu jak cielęciem było.Jeszcze 10 góra 15 lat i w tym zawodzie nie zostanie nikt.A wtedy wołu będzie te premie wydawał na osobistego guwernera swoich dzieci,No chyba że wiedzę wszelaką posiądą z sieci.Jak wołu.

Do poniżej (2020-06-30 11:03:34)

Ale korepetycjami nadrabiają z nawiązką.

(2020-06-29 20:54:42)

tylko nauczyciele premii nie dostają

eH!De (2020-06-28 21:58:50)

Dlaczego się dziekuje nauczycielom? Za ich pracę? Przecież sami wybrali sobie taki zawód, wykonują go, niektórzy lepiej a niektórzy na odwal się, biorą za to pieniądze. To po co im dziękować? Wynagrodzenie jest podziękowaniem i koniec. Mnie za wykonaną pracę szef nie dziekuje tylko kasę przelewa na konto i to mnie satysfakcjonuje. A jak mi chce dodatkowo podziękować to premię w rękę włoży a ja zasuwam dalej. Ale widocznie dla nauczycieli pensja za pracę to za mało, należą się jeszcze podziękowania. Nie podoba mi się. Pracujesz, dostajesz za to kasę i powinno wystarczyć

Boguslawa (2020-06-27 13:29:38)

Nie wiesz o czym piszesz- zapytaj nauczyciela to Ci powie co musiał robić w tym czasie

(2020-06-26 21:06:44)

Nauczyciele to maja wakacje od połowy marca niemalże

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry