Dodane: Marta Data: 2020-06-02 13:25:59 (czytane: 22849) 
Targi Kielce idą za ciosem- już od 6 do 7 czerwca odbędzie się kolejny kiermasz. Tym razem kielczanie będą mogli ponownie kupić rośliny, ale także zabytkowe meble i winyle a nawet rower.
Kolejny kiermasz w Targach Kielce przybierze iście letni charakter. Ponownie będzie można zakupić rośliny i akcesoria ogrodowe w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Sprzedający z całej Polski przywiozą ze sobą: rośliny kolekcjonerskie, sadzonki, drzewka Bonsai, zioła ogrodowe, kwiaty, bulwy oraz meble. TK Manufaktura, czyli jedna z nowych firm Targów Kielce zaprezentuje nowoczesne, ekologiczne i stylowe meble z palet oraz dodatki do ogrodu. Również zwolennicy rękodzieła będą mieli okazję nabyć wyjątkowe produkty z całego regionu - artykuły dziecięce, pościele, obrusy i meble z wikliny.
Równocześnie odbędzie się giełda kolekcjonerska, nie lada gratka dla pasjonatów unikatowych przedmiotów. Płyty winylowe, znaczki, meble, rzeźby, obrazy i porcelana – słowem wszystko czego szukają entuzjaści nietuzinkowego designu. Współorganizator giełdy – Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach – zapewnia, że to także okazja do zakupienia niepowtarzalnych prezentów dla bliskich.
Uzupełnieniem kiermaszu będzie wyprzedaż garażowa. Sprzedawcą może być każda osoba, która w swoim domu ma zalegające skarby. Wystarczy zgłosić się do organizatora, uiścić symboliczną opłatę i stawić się w Targach Kielce w pierwszy weekend czerwca.
Giełda rowerowa zadebiutuje na kieleckim kiermaszu. Miłośnicy jednośladów i osoby poszukujące letniego środka transportu będą mieli w czym wybierać. Sprzedający zaprezentują rowery dla każdego i na każdą kieszeń!
Wydarzeniu towarzyszy festiwal food trucków, który zgromadzi najsmaczniejsze ciężarówki na terenie centrum wystawienniczego.
Kiermasz OGRÓD i TY organizowany w maju, cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Kielc. Ponad 2000 klientów odwiedziło centrum wystawiennicze. Wszystko odbyło się zgodnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Każda osoba przebywająca na terenie kiermaszu musiała mieć zakryte usta, nosić rękawiczki oraz była zobowiązana do zachowania bezpiecznej odległości między sobą. Organizatorzy czerwcowej giełdy także stawiają na bezpieczeństwo podczas zakupów, dlatego podobne zasady będą obowiązywały również na Kiermaszu Letnim. Wyjątkiem będzie zdjęcie zakazu spożywania posiłków oraz limitu osób przebywających na terenie obiektu.
Zapraszamy 6 i 7 czerwca do Targów Kielce. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Parking płatny- 5 zł.
Świętokrzyski Festiwal Smaków w Tokarni. Dwa dni kulinarnych i folklorystycznych atrakcji
XVII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej w Solcu-Zdroju
Obchody Święta Pracy w Kielcach. Zaplanowano przemarsz i wydarzenia towarzyszące
Stało się niemożliwe. 251 milionów, Rekord i prawdziwa fala dobra (video)
Sezon motocyklowy 2026 na Ponidziu rozpoczęty! (nowe foto)
IX Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Pińczowie: Parada motocykli i koncert THE STICKS
Grzegorz Braun w Pińczowie. Finał kampanii Konrada Liberka - zapis transmisji
Paszport dla dziecka? Wniosek w mObywatelu. Formalności jeszcze nigdy nie były tak proste
Paszport dla dziecka? Wniosek w mObywatelu. Formalności jeszcze nigdy nie były tak proste
SFD rozwija sieć influencerów - 1000 twórców w Europie
83 lat temu w getcie warszawskim wybuchło powstanie
Kolej do Buska-Zdroju coraz bliżej. Samorządy mówią jednym głosem (foto)
1,5% DLA HOSPICJUM W BUSKU-ZDROJU
Strażacy ćwiczyli w terenie. Jak wyglądały działania 'Obozowisko 2026'? (foto)
ZUS informuje: zmiany w obszarze zwolnień od pracy oraz orzecznictwie lekarskim
13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
II Buskie Ogólnopolskie Spotkania Taneczne już w czerwcu
Buscy karatecy z medalami Ogólnopolskiego Turnieju w Starachowicach
Trwają zapisy do Pucharu Tymbark. Dominika Grabowska zachęca do udziału
Nowe wzmocnienia AKS 1947 Busko-Zdrój przed sezonem 2025/26
80-lecie Pogoni Staszów: Mecz Przyjaźni z Ruchem Chorzów już w sobotę
Dziś weczorem Wiktor Skiba i Marian Ivanitskiy walczą w Polskiej Lidze Boksu!
Wiktor Skiba zwycięża w walce z Krystianem Kopciem! W niedzielę walczy Partryk Głuch!
Brązowy medal Mistrzostw Polski dla Połańca!
Świętokrzyski Festiwal Smaków w Tokarni. Dwa dni kulinarnych i folklorystycznych atrakcji
XVII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej w Solcu-Zdroju
Stało się niemożliwe. 251 milionów, Rekord i prawdziwa fala dobra (video)
Balony znów nad Pińczowem. Znamy termin wydarzenia w 2026 roku
18. Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona 'Niechaj zabrzmi Bukowina'
Kulturalny maraton na Ponidziu. Setki wydarzeń do końca 2026 roku
Bajkowy Korowód w Pacanowie. Konkurs z nagrodami dla uczestników
Dzień Kobiet na kieleckim deptaku. Jarmark Wiosenny i koncert Norbiego
Kruche piękno porcelany. Wyjątkowa wystawa otwarta w Pińczowie (foto/video)
Koziołek Matołek wyrusza do Indii. Konkurs komiksowy dla młodych twórców
Obchody Święta Pracy w Kielcach. Zaplanowano przemarsz i wydarzenia towarzyszące
Grzegorz Braun w Pińczowie. Finał kampanii Konrada Liberka - zapis transmisji
Wybory burmistrza Pińczowa: ośmiu kandydatów spotka się na debacie
Świętokrzyskie struktury Koalicji Obywatelskiej z nowym Zarządem
Wizyta Prezydenta Karola Nawrockiego w naszym regionie
Pińczów wybierze nowego burmistrza. Głosowanie zaplanowano na 26 kwietnia
Włodzimierz Badurak rezygnuje z funkcji burmistrza Pińczowa
Ekrem Imamoglu laureatem Nagrody im. Prezydenta Pawła Adamowicza
Podsumowanie programu 'Bezpieczny Senior - Świadomy Senior' w Pińczowie
| Komentarze (0) |
W piątek, 8 maja, w godzinach 12:00-18:00, w malowniczej scenerii Parku Zdrojowego odbędzie się wydarzenie skierowane do seniorów - 'Festyn Bezpieczny Senior'.