swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Minister Piotr Wawrzyk otworzył w Busku swoje biuro poselskie (video)

Dodane: Marta Data: 2020-06-01 18:00:28 (czytane: 20371)  Wersja do druku

W poniedziałek, 1 czerwca 2020r. miało miejsce oficjalne otwarcie Biura Poselskiego Posła na Sejm RP Piotra Wawrzyka.

 Zobacz

W uroczystości wzięli udział miedzy innymi przedstawiciele władz samorządowych: Michał Maroński - wiceburmistrz miasta Busko-Zdrój, przedstawiciele regionalnych struktur partii Prawa i Sprawiedliwości: Jan Bartosik i Paweł Sarna a także przedstawiciele władz związkowych NSZZ "Solidarność"z przewodniczącym Waldemarem Bartoszem.

 Zobacz

Zobacz

Zobacz

Wiceminister spraw zagranicznych podkreśla, że biuro mieszczące się przy ul. Kilińskiego 16 w Busku- Zdroju ma służyć pomocą w kontaktach z wyborcami  - "nie zostaje się posłem dla swoich ambicji, ale dla ludzi..." - taką misję dla siebie obrał poseł Wawrzyk.

Uroczystego poświęcenia nowootwartego biura dokonał wikariusz z parafii NP NMP ksiądz Robert Waszczyk.

 Zobacz

Zobacz

/red/

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (22)
     

szaleniec (2020-06-01 21:47:45)

A i Bartosik błyszczy jako gwiazda na firmamencie

eH!De (2020-06-01 21:45:25)

Omijać z daleka! Skażone PiSem!

_ (2020-06-01 21:34:44)

A kto to ten minister? I skąd on?

(2020-06-01 20:15:33)

Jak to na co Taki ksiądz to powinno być dla Ciebie wyzwanie a nie

Gosia (2020-06-01 19:31:34)

A po co komu ksiądz?

(2020-06-01 19:00:53)

Najlepiej wypadł Ksiądz brawo Księdza

Dominika (2020-06-01 18:10:56)

Czy zebrana tam pisowska śmietanka zapomniała o obowiązującym w Polsce dystansie społecznym dwóch metrów? Czy tej bandy tego nie dotyczy?Dlaczego nie było przedstawicieli totalitarnej władzy z tv pis?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry