swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Dzień dziecka - świętokrzyskie zaprasza

Dodane: Marta Data: 2020-05-30 13:56:05 (czytane: 26036)  Wersja do druku

Co prawda Dzień Dziecka jest 1 czerwca w poniedziałek, ale już ten weekend należy do dzieciaków. Zobaczcie, jak i gdzie bezpiecznie spędzać czas z dzieckiem.

W co się bawić w Świętokrzyskiem? Sprawdź na stronie: https://bit.ly/3caBHZ6

Przypominamy, że już czynne są atrakcje dla dzieciaków, Niektóre z okazji święta milusińskich przygotowały coś specjalnego, zobaczcie:

 Zobacz

źródło: Facebook.com/swietokrzyskie

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (2)
     

bul (2020-05-31 14:02:36)

Z moich doświadczeń z dzieciństwa i póżniej obserwując to w tym dniu przeważne bywa zla pogoda ;chłodno i mokro!

_ (2020-05-30 16:30:22)

Można np. zobaczyć buskie przedszkola na chwilę przed ich zamknięciem.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry