swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Lekarz z buskiego szpitala zakażony koronawirusem

Dodane: Marta Data: 2020-04-16 16:05:30 (czytane: 38103)  Wersja do druku

Lekarka, która miała kontakt z zakażoną pacjentką na geriatrii w buskim szpitalu ma pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Do chwili obecnej nie była objęta kwarantanną i cały czas była aktywna zawodowo. Lekarka prawdopodobnie pracowała również w innych przychodniach na terenie powiatu buskiego.

Przypomnijmy, że zakażona pacjentka z którą miała kontakt lekarka, to kobieta w podeszłym wieku przyjęta na oddział geriatryczny buskiego szpitala. Obecnie została przetransportowana do szpitala w Starachowicach.

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (34)
     

Ajjj (2020-04-16 18:52:38)

Ej no czemu się tu usuwa komentarze??Przecież tylko napisałem "byle by nie było u nas tak jak w Skarżysku Grójcu czy Radomiu"Czy to jest jakaś obraza hejt szkalowanie?? Nieee!!

buskowianin (2020-04-16 18:32:39)

a prawda jeszcze wyjdzie na jaw

(2020-04-16 18:32:02)

Brawo dla pracowników buskiego sanepidu,ich wiedza jest powalająca.Wcale się nie dziwie,ze jest tyle zakażeń.

proxi (2020-04-16 17:57:29)

no to poszło....

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry