swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Europoseł Adam Jarubas ma koronawirusa

Dodane: Marta Data: 2020-03-20 11:04:19 (czytane: 32494)  Wersja do druku

O pozytywnym wyniku testu na obecność COV19 poinformował sam Adam Jarubas - obecnie europarlamentarzysta w latach poprzednich marszałek województwa świętokrzyskiego.

adam_Jarubas.jpg
zdjęcie archiwum

Na Fanpage europosła możemy przeczytać:
"Moi drodzy, przeprowadzono u mnie test na obecność COV19 (po ostatnim powrocie z Brukseli 11 marca br.) Okazał się pozytywny. Jestem w szpitalu i czuję się dobrze. Wyjdę z tego i wszyscy z tego wyjdziemy. Musimy. Dziękuję lekarzom i pielęgniarkom i wszystkim za wyrazy wsparcia. Wszystkie osoby, z którymi miałem kontakt po 11 marca proszę o kontakt z Sanepid (większość nazwisk już podałem). Ps. Pamiętajcie: #zostańwdomu. Bądźcie zdrowi!"

Europoseł to kolejny polityk z pozytywnym wynikiem na obecność COV19 a także szósta osoba zarażona koronawirusem w Świętokrzyskiem.

/red/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (37)
     

XYZ (2020-03-20 17:24:50)

Ciekawe czy szanowny pan europoseł był w powiecie Buskim lub miał kontakt z osobami z tego regionu bo jeśli tak a dojdzie do wzrostu zachorowań,to może się okazać że będzie on pacjentem "0" który do tego doprowadził.

(2020-03-20 16:55:14)

Wrócił 11 mamy 19 czyli w momencie powrotu był już nosicielem jeśli zakładamy ze wirus potrzebował czasu na ujawnienie się. Ile osób zaraził ? OJ może zrobić się nieciekawie bo nie wierzę że siedział w domu.Zapewne był lans po całym świętokrzyskim i nie tylko.Oby ktoś nie przypłacił tego swoim życiem.

Wojciech (2020-03-20 16:43:22)

Jak można być tak nieodpowiedzialnym??!! Skoro wie, że wrócił z zagranicy to kwarantanna a nie pogrzeby!!! To tylko czekać jak w Korczynie Solcu Połańcu będziemy mieć wirusa. Podziękujemy europeeselowcowi za dziecinne zachowanie i zwleczenienie choroby

totalna nieodpowiedzialność (2020-03-20 15:52:34)

Jak zawsze totalna nieodpowiedzialność i pogarda dla innych.

czytelnik (2020-03-20 14:35:54)

Przede wszystkim po co narażał innych ludzi wychodząc z domu po powrocie . Tyle się trąbi o tym w mediach wracasz z zagranicy bądź w kwarantannie domowej. Sama akcja #zostańwdomu. Brak odpowiedzialności , przykład powinien iść od góry jak widać niesetny nie idzie.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Xyz (2020-03-20 12:07:10)

No i co z tego że ma? Bo peeselowiec? Dla mnie pacjent zarażony jak każdy inny. I skoro czuje się dobrze i nie ma żadnych dolegliwości to ciekawe czemu miejsce w szpitalu blokuje...

Wojciech (2020-03-20 11:41:46)

Skoro czuje się dobrze to po co zajmuje miejsce w szpitalu?!!!

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry