swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Busko sięga po granty na rozwój lokalny

Dodane: Marta Data: 2020-03-20 09:52:39 (czytane: 11680)  Wersja do druku

Busko-Zdrój ma szanse pozyskać duże środki finansowe na rozwój lokalny w konkursie ogłoszonym przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014 - 2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

Nasze miasto zostało wybrane spośród 255 kandydatów zgłoszonych w I etapie do grona 54 szczęśliwców, którzy walczą teraz o 15 grantów w wysokości od 3 do 10 milionów euro.

Zobacz

Aplikacja jest jednak bardzo złożona, wymaga przeprowadzenia samooceny instytucjonalnej, niezależnych ocen eksperckich, szerokich konsultacji w wielu grupach interesariuszy m.in. młodzieży, przedstawicieli biznesu, polityki, duchowieństwa oraz lokalnych organizacji pozarządowych.

Niestety z powodu pandemii koronawirusa nie jesteśmy w stanie przeprowadzić z Wami bezpośrednich konsultacji społecznych. Dlatego mamy ogromną prośbę o włączenie się do działań projektowych i wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA POMYSŁU:
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx…

Link dostępny będzie również na stronie UMiG Busko-Zdrój: https://www.umig.busko.pl/ w zakładce DZIAŁANIA GMINY/Fundusze norweskie i Fundusze EOG, gdzie można dokładnie zapoznać się z samym projektem i jego przebiegiem.

Przedstawione przez Państwa propozycje, maja szansę na zamieszczenie w opracowywanych dokumentach, a w przyszłości na realizację. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 7 kwietnia 2020 r..

Pamiętajcie:
NIE MA ZŁYCH POMYSŁÓW,
SĄ TYLKO NIEWYKORZYSTANE MOŻLIWOŚCI !!!

źródło: Fanpage UMiG Busko-Zdrój

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (4)
     

(2020-03-20 18:54:07)

mówił ogólnie o chciwości ludzi że pazerność kończy się na cmentarzu .>fb

Do ponizej (2020-03-20 18:10:45)

Żaden ze strażników miejskich tak nie mówi!!!to potwarz!!!

(2020-03-20 16:52:50)

Były by w Białorusi są pipidówki na Ukrainie są pipidówki i jakoś ich nikt nie zamiata . Tak się kończy pazerność jak to mówi jeden z buskich strażników miejskich

Danek (2020-03-20 13:47:12)

A co niektórzy by chcieli opuścić UE. Gdyby nie ta zła UE, to takie pipidówki jak Busko, były by już pozamiatane.!!!

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry