swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Dachowanie samochodu na rondzie przy szpitalu w Busku-Zdroju

Dodane: Marta Data: 2020-01-03 16:43:47 (czytane: 27952)  Wersja do druku

W piątek, 3 stycznia 2020r. po godz. 15:00 na rondzie przy szpitalu w Busku-Zdroju doszło do dachowania samochodu osobowego marki Honda.

Według wstępnych ustaleń kobieta kierująca  Hondą CRV na kazimierskich numerach rejestracyjnych, wjeżdżając na rondo z niewiadomych przyczyn straciła panowanie nad samochodem.

 Zobacz

 Zobacz

 Zobacz

 Zobacz

 Zobacz

Wskutek tego pojazd wypadł z drogi, zjechał ze skarpy i dachował. Kobieta na szczęście bez większych obrażeń opuściła pojazd. Samochód został poważnie uszkodzony. Kobietę zabrano do szpitala na obserwację.

/red/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (35)
     

(2020-01-04 00:29:47)

Jak k....a można kogoś oceniać nie będąc tam w tej chwili! Każdemu może zdarzyć się poślizg zimą i wypadek gotowy. Nie tylko komórka może być winna, chwila nieuwagi wystarczy, złe warunki i coś się może zdarzyć.

:) (2020-01-03 22:01:15)

tak...widziałem o 19.10 . i pilnujący miejsca zdarzenia policyjny radiowóz na kogutach też widziałem. nie ma komu zebrać powypadkowego samochodu w ciągu trzech - 3 godzin? znajomu laweciarz naprany, czy silnik w lawecie nie odpalił? tragedia buska...nie komu złomu sprzątnać? może czekano na wyższą instancję? to by zrobił SE zdjęcie

Dominika (2020-01-03 19:53:05)

"Poszkodowana została zabrana do szpitala" chociaż szpital był na miejscu. Mam nadzieję, że z nią wszystko w porządku.

(2020-01-03 19:46:02)

Skandalem jest nagminne używanie telefonów podczas jazdy! Dominują w takim postępowaniu głównie młode kobiety, tak zwane mamusie pińcet plus, ale nie tylko. I niech nikt mi nie mówi, że jest inaczej, bo akurat z ruchem drogowym mam wiele do czynienia i obserwuję takie rzeczy każdego dnia. Dzieci się przewozi w samochodzie nierzadko bez fotelików, bez pasów, do tego smartfon w ręce trzymany na kierownicy albo przy lewarku zmiany biegów. Niestety część populacji (12-20 procent) nie nadaje się do prowadzenia pojazdów, co jest naukowo stwierdzone. Osoby takie zagrażają zdrowiu i życiu swojemu i innych i nie powinny posiadać prawa jazdy. Te i inne osoby, które patrzą w smartfon w trakcie jazdy, a obserwuję to codziennie, powinny być surowo karane. Należałoby zmienić przepisy tak, że za jazdę z komórką w ręku powinna być wysoka grzywna plus zabranie prawka na pół roku za pierwszym razem, a za drugim razem cofnięcie uprawnień i od nowa na kurs i egzamin. Apeluję do Policji, aby zwiększyła swoje działania w kierunku wykrywania i surowego karania POTENCJONALNYCH ZABÓJCÓW DROGOWYCH z telefonem w ręce!!!

(2020-01-03 19:22:18)

pewnie pisała na komórce jak wiekszość

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry