swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Nielegalne gry z narkotykową okrasą

Dodane: Marta Data: 2019-11-28 15:51:19 (czytane: 13714)  Wersja do druku

Wczoraj wspólne działania buskich policjantów i funkcjonariuszy Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach doprowadziły do zabezpieczenia 3 terminali internetowych służących do gier hazardowych w jednym z lokali na terenie miasta Busko – Zdrój.

Zgodnie z prawem za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, grzywna do 100 tysięcy złotych za każde urządzenie.

Wczoraj policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach doprowadzili do zabezpieczenia trzech terminali internetowych służących do gier hazardowych. Na terenie kontrolowanego lokalu mundurowi natrafili także na pieniądze pochodzące najprawdopodobniej z nielegalnego procederu w łącznej kwocie 2300 złotych.

Czynności służbowe policjantów jednak na tym się nie skończyły. Mundurowi znaleźli przy 20-latku, który znajdował się w lokalu zawiniątko z zawartością granulatu koloru brązowego. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że zabezpieczona porcja suszu to marihuana.

Zgodnie z prawem za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, grzywna do 100 tysięcy złotych kary za każde nielegalne urządzenie.

Za posiadanie środków odurzających ustawodawca przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Zobacz

Zobacz

źródło: KPP Busko-Zdrój

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (3)
     

:) (2019-12-05 11:36:14)

detektyw Koc.... - Kotz czuwa

:) (2019-12-05 11:28:18)

Chicago i chmielnicki semita mają się dobrze..

:) (2019-12-01 01:01:17)

eeee... na zdjęciu marna renta

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry