swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 29 czerwca 2026, Do końca roku 185 dni Imieniny: Pawła, Piotra, Salomei

Wiadomosci

Bokserzy z Klubu 'Ring' w kadrze województwa świętokrzyskiego!

Dodane: Milena Data: 2019-04-12 16:48:18 (czytane: 15356)  Wersja do druku

W czwartek, 11 kwietnia 2019r podjęto decyzję o powołaniu kadry województwa świętokrzyskiego w boksie. Do kadry powołano czterech zawodników Bokserskiego Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu 'Ring".

Do kadry powołani zostali: Maciej Kielar – senior, Patryk Cerazy – junior, Gabriel Cerazy – kadet, Bartłomiej Szumilas – młodzik. Zawodnicy wyróżniali się dobrymi walkami na ostatnich Mistrzostwach Okręgu woj. świętokrzyskiego, Międzynarodowym Turnieju Bokserskim w Tarnowie i centralnych sparingach w Skarżysku Kamiennej.

bmuks.jpg

bmuks1.jpg

bmuks2.jpg

bmuks3.jpg

bmuks4.jpg

Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!!!


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (4)
     

(2019-04-16 09:44:34)

a gdybyś był krową to dostałbyś 500

do tego poniżej (2019-04-16 09:00:26)

Obiecują po stówie na ryja - jak chcesz w ryja to pospiesz się ?

:) (2019-04-15 08:16:53)

:))) obecny górkowiec i były ubek - promotorzy boksu widać bardzo lubią chłopców...

-Zbyszek (2019-04-12 21:01:23)

Powołani do kadry wojewódzkiej to brzmi dumnie.Szczere gratulacje dla ,Trenerów i Zawodników.Warto ten klub popierać i wspierać-zasługują..

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry