swietokrzyskie.info

Czwartek, 07 maja 2026, Do końca roku 239 dni Imieniny: Augusta, Gizeli, Ludomiry

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Festiwal im. Krystyny Jamroz dobiegł końca (foto)

Dodane: Milena Data: 2018-07-09 16:56:35 (czytane: 20152)  Wersja do druku

Zakończył się XXIV Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju. Gala finałowa odbyła się w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. Gwiazdą była Grażyna Brodzińska.

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz po raz 24 rozbrzmiewał w Busku-Zdroju. W programie Festiwalu znalazły się koncerty symfoniczne, kameralne, recitale mistrzowskie, gale operowe i operetkowe, ale i muzyka lżejszego gatunku.

gala_finalowa006.jpg

gala_finalowa043.jpg
foto: T. Ura

Podczas Gali Finałowej wystąpili: Grażyna Brodzińska, Jakub Oczkowski, Witold Matulka, Olesia Bubela, Dariya Knyazyeva, Stepan Drobit i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie pod dyrekcją Myrona Jusypowicza.



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-05-08, godz: 12:00 - 18:00

Piknik 'Bezpieczny Senior' w Parku Zdrojowym

W piątek, 8 maja, w godzinach 12:00-18:00, w malowniczej scenerii Parku Zdrojowego odbędzie się wydarzenie skierowane do seniorów - 'Festyn Bezpieczny Senior'.



Wróć do góry