swietokrzyskie.info


Czwartek, 07 maja 2026, Do końca roku 238 dni Imieniny: Augusta, Gizeli, Ludomiry

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

'Bezpieczny senior' - spotkanie w Pacanowie

Dodane: Milena Data: 2018-04-12 12:41:48 (czytane: 11833)  Wersja do druku

To już kolejne spotkanie dzielnicowego z Komisariatu Policji w Stopnicy z seniorami. Tym razem policjant rozmawiał z mieszkańcami Pacanowa. Spotkanie miało na celu uświadomienie osobom starszym zagrożeń, na jakie mogą być narażeni ze strony oszustów.

Sierż. sztab. Artur Grochala odwiedził seniorów zamieszkałych w Pacanowie. Spotkanie odbyło się w Urzędzie Gminy. W trakcie pogadanki, policjant przestrzegał przed zagrożeniami, na jakie ze strony oszustów mogą być narażone osoby starsze. Obecnym na spotkaniu udostępnił numer służbowego telefonu komórkowego i apelował, aby w przypadku zaobserwowania niepokojących sygnałów świadczących o zagrożeniu bezpieczeństwa lokalnej społeczności, informować dzielnicowego.

policja_1.jpg

Mundurowy omówił zasady działania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz zachęcał do instalowania bezpłatnej aplikacji „Moja Komenda”. Przy pomocy tego narzędzia, szybko można znaleźć kontakt do swojego dzielnicowego.

Opr. TP / KPP w Busku-Zdroju


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-05-08, godz: 12:00 - 18:00

Piknik 'Bezpieczny Senior' w Parku Zdrojowym

W piątek, 8 maja, w godzinach 12:00-18:00, w malowniczej scenerii Parku Zdrojowego odbędzie się wydarzenie skierowane do seniorów - 'Festyn Bezpieczny Senior'.



Wróć do góry