swietokrzyskie.info

Czwartek, 02 lipca 2026, Do końca roku 182 dni Imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana

Wiadomosci

Policjanci i strażnicy leśni we wspólnym patrolu

Dodane: Milena Data: 2018-01-12 09:51:38 (czytane: 11816)  Wersja do druku

Wspólny patrol pełnili policjanci z komisariatu w Stopnicy oraz strażnicy leśni. Takie działania mają na celu wyeliminowanie zjawiska nielegalnej wycinki i kradzieży drzew z lasów.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Stopnicy wraz ze strażnikami leśnym z Nadleśnictwa Chmielnik patrolowali wczoraj obszary leśne.

policja_5.jpg

Wspólny patrol miał na celu ujawnianie przestępstw dokonywanych na terenach leśnych. Policjanci i strażnicy zapobiegają w ten sposób między innymi zjawisku kradzieży drzew z lasów.

Opr. TP

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

SZYYYSZKO (2018-01-13 20:18:14)

A lasy to jeszcze istnieją?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry