swietokrzyskie.info

Piątek, 15 maja 2026, Do końca roku 230 dni Imieniny: Dionizego, Nadziei, Zofii

Wiadomosci

Podsumowanie policyjnej akcji 'Bezpieczny Weekend - Boże Narodzenie 2015'

Dodane: Milena Data: 2015-12-28 15:40:25 (czytane: 18395)  Wersja do druku

Przez całe święta była prowadzona akcja „Bezpieczny Weekend – Boże Narodzenia 2015″. Podczas ostatniego weekendu, na drogach powiatu buskiego pracowały wzmożone policyjne patrole.

Działania rozpoczęły się w 24 grudnia 2015 r. o godzinie 6:00, a zakończyły 27 grudnia 2015 r. o 22:00. W tym czasie wzmożone policyjne patrole czuwały nad bezpieczeństwem mieszkańców naszego powiatu.  Policjanci zwracali szczególną uwagę na stan trzeźwości, korzystanie z pasów bezpieczeństwa oraz respektowanie przepisów ruchu drogowego. W trakcie przedłużonego świątecznego weekendu doszło do 6 kolizji, w których nie było osób rannych.

W trakcie podejmowanych kontroli mundurowi ujawnili jednego nietrzeźwego kierującego pojazdem. Policjanci zatrzymali dwa prawa jazdy za rażące naruszenie przepisów i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kolejnych 8 kierujących straciło prawo jazdy na 3 miesiące za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. 

Źródło: KPP w Busku-Zdroju

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (6)
     

do Do:) (2015-12-29 21:21:50)

pisz więcej językiem z domu rodzinnego wyniesionym. twoje słowa to miód na moje serce. uwielbiam, gdy nieoczytane chamy starają się coś napisać.

Do :) (2015-12-28 21:29:12)

A największy z tych BARANÓW jesteś TY.
Ty PO-wska świnio

:) (2015-12-28 21:23:26)

chwała Panu Najwyższemu. Dopilnował On baranków swoich.

(2015-12-28 19:15:53)

Dlaczego nie ma nic napisane o recydywie siekierezadzie? z bloku "MAKADAM". Tym razem uczcił rocznicę i atakował tą samą rodzinę co w roku ubiegłym pałką wystruganą z drewna. Warto zaznaczyć, że ma wyrok w zawiasach. Ciekawe co teraz zrobi SĄD po wstawiennictwach radnego szwagra tego bandziora?

(2015-12-24 16:29:19)

Akcja pieniądz jak zawsze i farmazony o bezpieczenstwie

:) (2015-12-23 23:18:00)

Więcej patroli kontroli wewnętrznej, częstsze kontrole trzeźwości , prędkości i stanu technicznego radiowozów - tak POWINNY WYGLĄDAĆ święta dla tysięcy funkcjonariuszy.

Nasz patronat

Data: 2026-05-17, godz: 9:00 - 13:00

Podaruj życie - oddaj krew. Akcja krwiodawstwa

Krew jest lekiem, którego nie da się wyprodukować. Dlatego każda akcja krwiodawstwa ma ogromne znaczenie. W niedzielę, 17 maja w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni odbędzie się kolejna zbiórka krwi.



Wróć do góry