swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Busko: Budowa skateparku na finiszu (foto)

Dodane: Milena Data: 2014-06-20 11:04:25 (czytane: 23122)  Wersja do druku

Prace przy zagospodarowaniu przestrzeni pomiędzy osiedlami Andersa i Pułaskiego, ul. Kusocińskiego i stawem Niemieckim zmierzają ku końcowi.

Wykańczane są alejki, plantowane są zieleńce, sadzone rośliny i siana trawa. Staw niemiecki został już zgodnie z projektem pogłębiony, obecnie trwa wzmacnianie faszyną jego brzegów.

skatepark_busko001.jpg

skatepark_busko019.jpg
/fot. Milena Bilewska/

Pozostaje jeszcze przebudowa mnicha. Kontynuowane są prace przy budowie skateparku - już zamontowane zostały na nim poręcze do ewolucji, trwa betonowanie ostatnich fragmentów płyty. Plac będzie gotowy z końcem czerwca.

Opr. JKR / UMiG w Busku-Zdroju



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (13)
     

Wiocha zawsze będzie wiochą (2014-06-23 09:09:41)

Mentalności WIEJSKICH nie zmieni nawet METRO gdyby było. Ludziska z Buska mają jeszcze mentalność typowo prowincjonalną. Wystarczy obejrzeć galerię zdjęć Buska z lat 70-80 gdzie konie na ulicach topiły się w błocie.
A budowa skateparku pytam PO CO I ZA ILE , oraz komu będzie to potrzebne ?????
W Busku brak jest basenu otwartego ( takiego kompleksu kąpielisk )
No ale cóż w Busku rządzi PSL które myśli tylko o tym aby się nachapać.

mer (2014-06-22 12:46:56)

mówiono się że ma być odmulony Staw Niemiecki.i co zrobiono obrzeża a muł w stawie pozostał. Cysta kpina,żenada!!!!!

(2014-06-21 20:47:46)

Siłownia pod chmurka jest jedynie pod szpitalem na "Górce" . Nie wiem dla czego nie ma takich przy każdym placu zabaw.

(2014-06-21 20:46:09)

Ciekawe kogo beda czesciej spisywać ? Grilujacych pijących "cos "do grila czy wyprowadzających psy które teren już ostro minuja wieczorami .

damian (2014-06-21 17:52:22)

A będzie tam coś w stylu siłowni pod chmurką na kształt tego co w wawie jest?

gość (2014-06-21 16:00:04)

i co z tego że na 10 osób jeżeli nie będą już niszczyć Alei Mickiewicza. Według mnie bardzo dobra inwestycja. Wreszcie miejsce dla młodzieży gdzie nie będą musieli uciekać przed policją

gość (2014-06-21 15:59:52)

i co z tego że na 10 osób jeżeli nie będą już niszczyć Alei Mickiewicza. Według mnie bardzo dobra inwestycja. Wreszcie miejsce dla młodzieży gdzie nie będą musieli uciekać przed policją

aha (2014-06-21 14:21:16)

wspanialy projekt, robic cos pod 10 uzytkownikow dziennie, pewnie nawet mniej

ja (2014-06-21 11:04:13)

powinien być monitoring i ochrona. żule zaraz sobie na piasku pod bramką imprezkę zrobią i pełno szkła w piachu będzie.... oczywiście teren powinien być ogrodzony.... chłopaki z karabeli i ze straży miejskiej powinni tam mieć co godzina patrole. panie burmistrzu pomyśl pan o tym!!!!!! bo bydło to zniszczy........

kibic (2014-06-21 08:55:10)

boisko do plażówki na +, ale te bramki żółte to ma być boisko do piłki nożnej plażowej czy jak? :) z tym akurat troche myśle niewypał będzie

(2014-06-21 08:41:47)

bez sensu ta nowa strona portalu, zamiast coś unowocześnić to się cofacie

ASD (2014-06-20 16:05:23)

Może w końcu pozerzy na rowerkach przeniosą się tam z pod Rossmana. Choć pewnie y brak widowni ich zniechęci

(2014-06-20 14:17:12)

tylko by sie przydały kamery od razu żeby zaraz tego jakiś "mądry" nie popsuł

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry