Busko: Budowa skateparku na finiszu (foto)
2014-06-20 11:04:25

Prace przy zagospodarowaniu przestrzeni pomiędzy osiedlami Andersa i Pułaskiego, ul. Kusocińskiego i stawem Niemieckim zmierzają ku końcowi.


Wykańczane są alejki, plantowane są zieleńce, sadzone rośliny i siana trawa. Staw niemiecki został już zgodnie z projektem pogłębiony, obecnie trwa wzmacnianie faszyną jego brzegów.

skatepark_busko001.jpg

skatepark_busko019.jpg
/fot. Milena Bilewska/

Pozostaje jeszcze przebudowa mnicha. Kontynuowane są prace przy budowie skateparku - już zamontowane zostały na nim poręcze do ewolucji, trwa betonowanie ostatnich fragmentów płyty. Plac będzie gotowy z końcem czerwca.

Opr. JKR / UMiG w Busku-Zdroju







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17023