Busko: Budowa skateparku na finiszu (foto) 2014-06-20 11:04:25
Prace przy zagospodarowaniu przestrzeni pomiędzy osiedlami Andersa i Pułaskiego, ul. Kusocińskiego i stawem Niemieckim zmierzają ku końcowi.
Wykańczane są alejki, plantowane są zieleńce, sadzone rośliny i siana trawa. Staw niemiecki został już zgodnie z projektem pogłębiony, obecnie trwa wzmacnianie faszyną jego brzegów.
 /fot. Milena Bilewska/ Pozostaje jeszcze przebudowa mnicha. Kontynuowane są prace przy budowie skateparku - już zamontowane zostały na nim poręcze do ewolucji, trwa betonowanie ostatnich fragmentów płyty. Plac będzie gotowy z końcem czerwca.
Opr. JKR / UMiG w Busku-Zdroju
|
|
|