swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Buskiego

Dodane: Milena Data: 2014-06-06 15:33:43 (czytane: 23232)  Wersja do druku

Już po raz siódmy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 był organizatorem Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Starosty Buskiego.

Zawody otworzył Dyrektor ZSP Pan Andrzej Bilewski. W tegorocznym Turnieju do rywalizacji w kategorii chłopców przystąpiły drużyny: Samorządowego Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju, ZPO Samorządowe Gimnazjum w Zbludowicach, Gimnazjum w Wiślicy, Gimnazjum Rataje, natomiast w kategorii dziewcząt do rywalizacji przystąpiły zespoły: Samorządowego Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju, ZPO Samorządowe Gimnazjum w Zbludowicach, Gimnazjum w Pacanowie.

turniej7.JPG

turniej8.JPG

turniej9.JPG


Dwudniowa rywalizacja przyniosła wiele sportowych emocji i znakomitej zabawy.
WYNIKI W KATEGORII CHŁOPCÓW
I miejsce - SG nr 1 BuskoZdrój
II miejsce - ZPO SG Zbludowice
III miejsce - Gimnazjum Wiślica
IV miejsce - Gimnazjum Rataje

turniej5.JPG

turniej10.JPG

Nagrody indywidualne otrzymali:

Najlepszy zawodnik - Ciepliński Artur -ZPO SG Zbludowice
Najlepszy bramkarz - Michał Kułaga - SG Nr 1 Busko- Zdrój
Król strzelców - Jakub Florczyk - SG Nr 1 Busko-Zdrój

turniej3.JPG

turniej.JPG


turniej2.JPG


WYNIKI W KATEGORII DZIEWCZĄT

I miejsce - ZPO SG Zbludowice
II miejsce - Gimnazjum Pacanów
III miejsce - SG Nr 1 Busko-Zdrój

W Turnieju dziewcząt nagrody indywidualne trafiły do bezkonkurencyjnych w tym dniu zawodniczek  ZPO SG Zbludowice:
Najlepsza zawodniczka - Dominika Burchan
Najlepsza bramkarka - Aleksandra Szumera
Najskuteczniejsza zawodniczka - Aleksandra Piernik

Ogromne podziękowania dla Dyrekcji Szkoły oraz Zarządu PSS Społem w Busku-Zdroju za ufundowanie nagród i pysznego poczęstunku.


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (3)
     

-??? (2014-06-09 21:15:20)

czy ta piłka którą grali to kapucha którą niszczył ten nieudacznik ze starostwa, czyli J.K.

(2014-06-06 19:02:00)

umiesz czytać ze zrozumieniem?
Jak przy piłce nożnej ma być mowa o unii czyli pływaniu?
Z frustracji kąsasz gdzie popadnie?

(2014-06-06 16:46:59)

jak zwykle o unii nic

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry