VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Buskiego
2014-06-06 15:33:43

Już po raz siódmy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 był organizatorem Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Starosty Buskiego.


Zawody otworzył Dyrektor ZSP Pan Andrzej Bilewski. W tegorocznym Turnieju do rywalizacji w kategorii chłopców przystąpiły drużyny: Samorządowego Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju, ZPO Samorządowe Gimnazjum w Zbludowicach, Gimnazjum w Wiślicy, Gimnazjum Rataje, natomiast w kategorii dziewcząt do rywalizacji przystąpiły zespoły: Samorządowego Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju, ZPO Samorządowe Gimnazjum w Zbludowicach, Gimnazjum w Pacanowie.

turniej7.JPG

turniej8.JPG

turniej9.JPG


Dwudniowa rywalizacja przyniosła wiele sportowych emocji i znakomitej zabawy.
WYNIKI W KATEGORII CHŁOPCÓW
I miejsce - SG nr 1 BuskoZdrój
II miejsce - ZPO SG Zbludowice
III miejsce - Gimnazjum Wiślica
IV miejsce - Gimnazjum Rataje

turniej5.JPG

turniej10.JPG

Nagrody indywidualne otrzymali:

Najlepszy zawodnik - Ciepliński Artur -ZPO SG Zbludowice
Najlepszy bramkarz - Michał Kułaga - SG Nr 1 Busko- Zdrój
Król strzelców - Jakub Florczyk - SG Nr 1 Busko-Zdrój

turniej3.JPG

turniej.JPG


turniej2.JPG


WYNIKI W KATEGORII DZIEWCZĄT

I miejsce - ZPO SG Zbludowice
II miejsce - Gimnazjum Pacanów
III miejsce - SG Nr 1 Busko-Zdrój

W Turnieju dziewcząt nagrody indywidualne trafiły do bezkonkurencyjnych w tym dniu zawodniczek  ZPO SG Zbludowice:
Najlepsza zawodniczka - Dominika Burchan
Najlepsza bramkarka - Aleksandra Szumera
Najskuteczniejsza zawodniczka - Aleksandra Piernik

Ogromne podziękowania dla Dyrekcji Szkoły oraz Zarządu PSS Społem w Busku-Zdroju za ufundowanie nagród i pysznego poczęstunku.












https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16926