VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Buskiego 2014-06-06 15:33:43
Już po raz siódmy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 był organizatorem Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Starosty Buskiego.
Zawody otworzył Dyrektor ZSP Pan Andrzej Bilewski. W tegorocznym Turnieju do rywalizacji w kategorii chłopców przystąpiły drużyny: Samorządowego Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju, ZPO Samorządowe Gimnazjum w Zbludowicach, Gimnazjum w Wiślicy, Gimnazjum Rataje, natomiast w kategorii dziewcząt do rywalizacji przystąpiły zespoły: Samorządowego Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju, ZPO Samorządowe Gimnazjum w Zbludowicach, Gimnazjum w Pacanowie.
Dwudniowa rywalizacja przyniosła wiele sportowych emocji i znakomitej zabawy. WYNIKI W KATEGORII CHŁOPCÓW I miejsce - SG nr 1 BuskoZdrój II miejsce - ZPO SG Zbludowice III miejsce - Gimnazjum Wiślica IV miejsce - Gimnazjum Rataje
Nagrody indywidualne otrzymali: Najlepszy zawodnik - Ciepliński Artur -ZPO SG Zbludowice Najlepszy bramkarz - Michał Kułaga - SG Nr 1 Busko- Zdrój Król strzelców - Jakub Florczyk - SG Nr 1 Busko-Zdrój
WYNIKI W KATEGORII DZIEWCZĄT I miejsce - ZPO SG Zbludowice II miejsce - Gimnazjum Pacanów III miejsce - SG Nr 1 Busko-Zdrój
W Turnieju dziewcząt nagrody indywidualne trafiły do bezkonkurencyjnych w tym dniu zawodniczek ZPO SG Zbludowice: Najlepsza zawodniczka - Dominika Burchan Najlepsza bramkarka - Aleksandra Szumera Najskuteczniejsza zawodniczka - Aleksandra Piernik
Ogromne podziękowania dla Dyrekcji Szkoły oraz Zarządu PSS Społem w Busku-Zdroju za ufundowanie nagród i pysznego poczęstunku.
|
|
|