swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Lekkiej Atletyce

Dodane: Milena Data: 2014-06-03 13:24:31 (czytane: 16221)  Wersja do druku

Jedenaście medali zdobyli Buscy lekkoatleci podczas Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego w lekkiej atletyce rozegranych 30 maja w Kielcach.

Zawodnicy Słoneczka  w klasyfikacji medalowej ulegli jedynie KKL Kielce .Tylu medali Buscy lekkoatleci jeszcze nie zdobyli w jednych zawodach. Przed zawodnikami  Mistrzostwa Polski czekamy na wysokie miejsca.

zawody_lekkoatletyka.JPG

zawody_lekkoatletyka1.JPG

zawody_lekkoatletyka2.JPG

zawody_lekkoatletyka3.JPG

Medale dla Słoneczka zdobyli:
Złoty: Damian SATOR – 1500 m  -  (4:04,76)
Srebrny : Konrad IMOSA -  100 m – (11 : 02)  i  200 m – (22:83)
Srebrny : Agata BĄK – 800 m (2:33,96)
Srebrny : Dawid KOPEĆ – dysk  1,75kg (32,67m)
Srebrny : Michał KONIECZNY – 2000m przeszkody –(7:13,43)
Srebrny : Sztafeta żeńska 4 x100 m (57:09)
Brązowy : Kinga KOWALSKA – 800 m (2:38,60)
Brązowy : Mateusz WRÓBEL - 100 m – (11 : 26 RW)   2 wynik w Polsce w kategorii młodzik
Brązowy : Patrycja BANAŚ - 200 m – (27:57)
Brązowy : Dawid KOPEĆ – oszczep 800 g  (33,32 m)


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (3)
     

-psl górą (2014-06-04 08:24:20)

na podium powinni stać marszałek województwa świętokrzyskiego i starosta buski

-ja też (2014-06-03 15:33:48)

"Słoneczka" kochane, jesteście najlepsze.Wszystkie. Nawet te, które nie stały na podium. obserwuję czasem jak trenujecie na stadionie. serce rośnie. jest jeszcze młodzież z pasją,to cieszy.są i młodsi i starsi. super i tak trzymajcie. Trenerze, super.

-ja (2014-06-03 13:30:20)

gratulacje dla Słoneczka! dla zawodników i trenera i całego grona sympatyków wspierających klub.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry