Mistrzostwa Województwa ¦wiêtokrzyskiego w Lekkiej Atletyce
2014-06-03 13:24:31

Jedena¶cie medali zdobyli Buscy lekkoatleci podczas Mistrzostw Województwa ¦wiêtokrzyskiego w lekkiej atletyce rozegranych 30 maja w Kielcach.



Zawodnicy S³oneczka  w klasyfikacji medalowej ulegli jedynie KKL Kielce .Tylu medali Buscy lekkoatleci jeszcze nie zdobyli w jednych zawodach. Przed zawodnikami  Mistrzostwa Polski czekamy na wysokie miejsca.

zawody_lekkoatletyka.JPG

zawody_lekkoatletyka1.JPG

zawody_lekkoatletyka2.JPG

zawody_lekkoatletyka3.JPG

Medale dla S³oneczka zdobyli:
Z³oty: Damian SATOR – 1500 m  -  (4:04,76)
Srebrny : Konrad IMOSA -  100 m – (11 : 02)  i  200 m – (22:83)
Srebrny : Agata B¡K – 800 m (2:33,96)
Srebrny : Dawid KOPEÆ – dysk  1,75kg (32,67m)
Srebrny : Micha³ KONIECZNY – 2000m przeszkody –(7:13,43)
Srebrny : Sztafeta ¿eñska 4 x100 m (57:09)
Br±zowy : Kinga KOWALSKA – 800 m (2:38,60)
Br±zowy : Mateusz WRÓBEL - 100 m – (11 : 26 RW)   2 wynik w Polsce w kategorii m³odzik
Br±zowy : Patrycja BANA¦ - 200 m – (27:57)
Br±zowy : Dawid KOPEÆ – oszczep 800 g  (33,32 m)









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16889