Mistrzostwa Województwa ¦wiêtokrzyskiego w Lekkiej Atletyce 2014-06-03 13:24:31
Jedena¶cie medali zdobyli Buscy lekkoatleci podczas Mistrzostw Województwa ¦wiêtokrzyskiego w lekkiej atletyce rozegranych 30 maja w Kielcach.
Zawodnicy S³oneczka w klasyfikacji medalowej ulegli jedynie KKL Kielce .Tylu medali Buscy lekkoatleci jeszcze nie zdobyli w jednych zawodach. Przed zawodnikami Mistrzostwa Polski czekamy na wysokie miejsca.
Medale dla S³oneczka zdobyli: Z³oty: Damian SATOR – 1500 m - (4:04,76) Srebrny : Konrad IMOSA - 100 m – (11 : 02) i 200 m – (22:83) Srebrny : Agata B¡K – 800 m (2:33,96) Srebrny : Dawid KOPEÆ – dysk 1,75kg (32,67m) Srebrny : Micha³ KONIECZNY – 2000m przeszkody –(7:13,43) Srebrny : Sztafeta ¿eñska 4 x100 m (57:09) Br±zowy : Kinga KOWALSKA – 800 m (2:38,60) Br±zowy : Mateusz WRÓBEL - 100 m – (11 : 26 RW) 2 wynik w Polsce w kategorii m³odzik Br±zowy : Patrycja BANA¦ - 200 m – (27:57) Br±zowy : Dawid KOPEÆ – oszczep 800 g (33,32 m)
|
|
|