swietokrzyskie.info


Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Dzień Dziecka z Porozumieniem Samorządowym Busko-Zdrój (foto/video)

Dodane: Agnieszka Data: 2014-06-05 17:17:12 (czytane: 29256)  Wersja do druku

W środę, 4 czerwca br., na terenach zielonych przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury w Busku-Zdroju, odbył się "Dzień Dziecka z Porozumieniem Samorządowym Busko-Zdrój".

Teren przy BSCK został podzielony na dwie części tematyczne: gry i zabawy na scenie oraz wesołe miasteczko, motocorneri grill bar z boku sceny.

dzien_dziecka_porozumienie_bsck001.jpg

dzien_dziecka_porozumienie_bsck006.jpg

dzien_dziecka_porozumienie_bsck016.jpg

Głównym punktem imprezy był konkurs plastyczny pt: ”Moje miasto-Busko-Zdrój - oczami dziecka” w którym wzięły udział dzieci z gminy Busko-Zdrój. Ponadto organizatorzy zapewnili atrakcje w postaci: zabaw integracyjnych oraz konkursów zręcznościowych z nagrodami.

dzien_dziecka_porozumienie_bsck065.jpg

dzien_dziecka_porozumienie_bsck069.jpg




dzien_dziecka_porozumienie_bsck037.jpg

Zarówno najmłodszym, jak i trochę starszym ogromną radość sprawił pokaz motocykli z możliwością przejażdżki, który przygotowany został przez klub motocyklowy.

Na dzieci czekało "morze" słodkiej waty cukrowej oraz strzelający popcorn. Prócz tego pociechy mogły pobawić się w dmuchanych zamkach, zjeżdżalni i trampolinie.

dzien_dziecka_porozumienie_bsck045.jpg

dzien_dziecka_porozumienie_bsck038.jpg

dzien_dziecka_porozumienie_bsck033.jpg

W zabawach uczestniczyły bajkowe postaci, które dodatkowo uatrakcyjniły zabawę najmłodszych mieszkańców miasta i gminy.

Impreza została sfinansowana ze środków własnych Porozumienia Samorządowego, a technicznego wsparcia i zaplecza udzieliło Buskie Samorządowe Centrum Kultury.


Zobacz video "Dzień Dziecka z Porozumieniem Samorządowym Busko-Zdrój"

dzien_porozumienie_samorzadowe.jpg
Kliknij i oglądaj



/red/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (18)
     

- (2014-06-08 20:49:10)

przydałby się w Busku jakiś festyn dla dorosłych z fajną kapelą żeby się też można było pobawić za darmo może na wzór tego ze Stopnicy

- (2014-06-06 19:09:10)

Cudownie

Bardzo udana impreza (2014-06-06 14:56:53)

Gratulacje dla organizatorów. Dziękuje w imieniu moich dzieci,które świetnie się bawiły - to najlepsi recenzenci.
Pozdrawiam

- (2014-06-06 09:18:08)

Ktoś coś zrobił dla dzieci to dobrze. A że właściwie nigdy nic robione nie jest bez podtekstów to wiadomo nie od dziś. Grunt że dzieci miały zabawę, a wyborcy mają swój rozum więc mogą ważyć, za kim ewentualnie głosować

- (2014-06-06 08:51:00)

Wybory wyborami i jedno jest pewne, że ktoś je wygra. Ale na pewno nie będzie to załoga byłego burmistrza i jego ekipa

- (2014-06-06 08:29:10)

Ciekawe czy tak będą robić cyklicznie jak przegrają wybory, a przegrają .

- (2014-06-05 10:11:15)

Byłem na tej imprezie z 3 moich dzieci w różnym wieku, muszę przyznać- choć wcześniej krytykowałem że pójdę z nimi bo nic innego się w Busku nie dzieje- przyznaje się że nie miałem racji,dzieci bawiły się wyśmienicie , zabawy były organizowane dla różnego wieku dzieci, każde poczęstowane tym na co miało ochote, picie,lody,pączki i wiele innych słodyczy których już nawet nie pamiętam.Gratuluję organizacji i stworzenia atmosfery wielkiego święta i zabawy.Dziękuję

-Fajnie było..... (2014-06-05 09:38:46)

No i co? Da się zrobić fajną imprezę dla dzieciaków? Da się. Moja córka szalała przez 3 godziny, podobnie jak cała masa dzieciaków.
Dziękuję organizatorom.

Pozdrawiam

- (2014-06-04 23:03:35)

Już Wąsy nadają, bo im nic nie wychodzi oprócz szczekania

-Skotniki (2014-06-04 11:08:49)

W niedzielę odbył się także piknik rodzinny w Skotnikach Małych - super impreza i też o tym cicho na tym portalu, ciągle te same informacje.

Pięknie (2014-06-04 10:47:10)

Wszystko pięknie opisane, dzień dziecka wszyscy szczęśliwi, a o ile mi wiadomo to w niedziele odbyły się zawody strażackie, dlaczego nic nie jest opisane? Dlaczego nie nagłośnione, że Szaniec zajął 1 miejsce. Za co gratuluję wam chłopaki. Przed zawodami busko.com.pl reklamowało, rok temu po zawodach też, a w tym roku?!
Czyżby w tym ma jakieś intencje pewna osoba, która przegrała? To jest sprawa ciekawa.

Rodzic (2014-06-04 10:11:03)

Widzę że już się zaczęło opluwanie. . . Jak nie masz jeden z drugim pomysłu jak zorganizować cokolwiek, to nie sącz jadu, bo ktoś inny może. Porozumienie Samorządowe to chyba lokalne stowarzyszenie, dlatego mają nic nie robić bo cokolwiek by nie zrobili to będą opluwani. Ogarnij się człowieku jeden z drugim. Prawdę mówiąc to chyba tylko Porozumienie Samorządowe robi cyklicznie jakieś imprezy dla ludzi, inni tylko umieją narzekać i opluwać innych bo sami niczego nie potrafią zorganizować. I jeszcze jedno - wydatki każdej organizacji non-profit muszę być ewidencjonowane i podlegają kontroli. Wszystkim Dzieciakom życzę udanej imprezy - sam wybieram się tam z dziećmi.
Pozdrawiam wszystkich pozytywnie nastawionych.

Mieszkaniec Buska.

- (2014-06-04 08:27:30)

Ciekawe czy aby z własnych środków, .....

- (2014-06-03 22:46:38)

wybory to trzeba się pokazać....jest powiedzenie Dziecko na wszystko weżmie.... Dziecko to nie ryba...Dlaczego wszyscy tak się reklamują właśnie dziecmi....Czy to dla nich jest organizowane,sami sobie odpowiedzcie ?!!!!Mnie się to nie podoba ,ale może mam inne spostrzeżenie .Dziękuje ale z dzieckiem przyjdę tylko dlatego ,że w Busku nic więcej się nie dzieje...

- (2014-06-02 14:51:37)

fajnie, bliziutko mamy

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry