swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego w Klasycznym Wyciskaniu Leżąc (nowe foto/video)

Dodane: Milena Data: 2014-05-27 17:11:11 (czytane: 40829)  Wersja do druku

24 maja 2014 r., w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Busku­-Zdroju odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Klasycznym Wyciskaniu Leżąc.

Celem zawodów jest popularyzacja klasycznego wyciskania leżąc, popularyzacja ćwiczeń siłowych wśród społeczności województwa świętokrzyskiego oraz wyłonienie mistrzów województwa świętokrzyskiego.

Organizatorami są:  Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, AKS Bodymaniak Busko-Zdrój - organizator bezpośredni, AIMONT Busko-Zdrój, OHIRKO.PL Kraków.


otwarte__mistrzostwa001.jpg

otwarte__mistrzostwa021.jpg

otwarte__mistrzostwa034.jpg


Rywalizacja indywidualna została przeprowadzona w następujących kategoriach: juniorzy do lat 23 w grupach kategorii wagowych: do 83kg oraz powyżej 83kg według formuły Wilks`a, seniorzy w grupach kategorii wagowych do 74kg, do 93kg oraz powyżej 93kg według formuły Wilks`a, weterani powyżej 40 roku życia OPEN według formuły Wilks’a.



wyniki.jpg
 

wyniki1.jpg

wyniki2.jpg


Zobacz video "Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego w Klasycznym Wyciskaniu Leżąc"





/red/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (6)
     

(2014-05-26 17:52:07)

wyniki PZKFiTS

asdfgh (2014-05-25 22:11:35)

Fajnie, a gdzie wyniki?

Buskowianin (2014-05-24 10:35:54)

Omka i deka leciały jak woda w miesien. Niestety i tak przegrałem:(

Młode Busko (2014-05-20 16:58:38)

Super inicjatywa :) będzie się działo!!!

-byly koks (2014-05-20 14:22:18)

kupuje provit w lecznicy i biore sie za czwiczenia zeby na 24.05 zdazyc

-ola (2014-05-15 14:24:32)

Super inicjatywa.Brawo Bodymaniak

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry