Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego w Klasycznym Wyciskaniu Leżąc (nowe foto/video) 2014-05-27 17:11:11
24 maja 2014 r., w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Busku-Zdroju odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Klasycznym Wyciskaniu Leżąc.
Celem zawodów jest popularyzacja klasycznego wyciskania leżąc, popularyzacja ćwiczeń siłowych wśród społeczności województwa świętokrzyskiego oraz wyłonienie mistrzów województwa świętokrzyskiego.
Organizatorami są: Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, AKS Bodymaniak Busko-Zdrój - organizator bezpośredni, AIMONT Busko-Zdrój, OHIRKO.PL Kraków.
Rywalizacja indywidualna została przeprowadzona w następujących kategoriach: juniorzy do lat 23 w grupach kategorii wagowych: do 83kg oraz powyżej 83kg według formuły Wilks`a, seniorzy w grupach kategorii wagowych do 74kg, do 93kg oraz powyżej 93kg według formuły Wilks`a, weterani powyżej 40 roku życia OPEN według formuły Wilks’a.
  Zobacz video "Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego w Klasycznym Wyciskaniu Leżąc"
/red/
|
|
|