swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

W Busku dziewczyny będą kopać piłkę?

Dodane: admin Data: 2014-05-08 13:54:04 (czytane: 23210)  Wersja do druku

Zarząd MKS „ZDRÓJ” Busko-Zdrój ogłasza nabór do sekcji piłki nożnej kobiet. Zapraszamy wszystkie chętne dziewczęta, szczególnie ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.


Treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu na stadionie MKS „ZDRÓJ” przy ulicy Kusocińskiego 1.

Spotkanie organizacyjne i pierwsze zajęcia w poniedziałek, 12 maja 2014r. o godzinie 14.45.

Szczegółowe informacje pod numerem 602 299 276.

 
/red/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (19)
     

-mamba (2014-05-20 12:55:40)

hahaha powiedzial co wiedzial maja zakupione tylko za co szczycic sie tym ze naiwnych sie oszuka a przed gmina sie wybic porazka biznesmeni szanowni i sponsorzy

-rodzic (2014-05-13 11:12:46)

mało tu zaglądam ale ile można czytac tych kłamstw pan cdn chłopie skad ty się urwałeś dzieci maja stroje nowe maja zakupiony nowy sprzet klub załatwił hale na cała zimę i orlika już sa zamówione torby i dresy może warto pojechać na kilka turniejów i zobaczyć czy dostają jedzenie w nagrodę cukierki itd. co do wyjazdów na obozy był jeden i wielkie larum trzeba pamietac ze płacone z funduszy rodziców a npomysł z dziewczynami słuszny jeśli maja grac w korczynie to mogą i w busku aha do pana kicha jaka nazwa taki poziom tez proponuje z naszymi dziecmi przejechać na turniej albo przyjść w busku i z kicha zrobi się bajka a i już w tym tygodniu nasi orlicy graja w Kielcach wiec cdn i kicha ruszcie tyłki 2o zł kosztuje bilet do Kielc i popatrz czy tak zle jest pozdrawiam

/ (2014-05-10 23:29:30)

dobry pomysł na pozyskanie kasy, gratulacje dla pomysłodawcy

-L (2014-05-10 14:08:21)

Klub biedny?
Dotacja na ten rok 180000 zł. Trenujących ok 100 zawodników gdzie tu bieda.

-Gosia (2014-05-10 07:32:01)

skoro klub biedny niech graja topless bedzie ciekawiej hahaha

-Kinga (2014-05-09 17:41:14)

ja też będę !!!!!

-Dorota i Karo (2014-05-09 15:22:42)

A my będziemy i chcemy grać.!!!!!!!

-nic nie trwa wiecznie (2014-05-09 15:19:23)

Więc chyba pora by dziewczyny mogły grać w Busku.
Brawo popieram.

-cdn (2014-05-09 13:39:07)

Ale akurat z tym z @kicha się muszę zgodzić, że młodzież nie ma sprzętu-dresow, butów, nie ma ze strony klubu kompletnie nic, bo teoretycznie nie ma pieniędzy. Jeszcze 5 lat temu z tego co mi wiadomo organizowane byly obozy sportowe w wakacje, a teraz nic. A dziewczyny z Buska i okolic które mają pojęcie o grze w piłkę już grają w Nowym Korczynie! 

-tępota nie zna granic (2014-05-09 10:40:08)

Jak Zarząd nic nie robi - źle, jak coś robi źle.
Myślę że to dobry pomysł i warto spróbować Powodzenia.

-do kicha (2014-05-09 10:35:13)

Kicha Ty sport to tylko oglądasz daj i szanse .

- (2014-05-09 10:31:07)

Najłatwiej krytykować
Myślę że to dobry pomysł.Powstał projekt więc trzeba mu dać szansę.

? (2014-05-08 23:32:53)

szkolenie zaczyna się od podstawówki a wy od gimnazjum coś tu nie gra

kicha (2014-05-08 23:07:06)

ludzie dokonczcie jedno zacznijcie drugie. utworzono grupy mlodzików czego mialo nie byc stroje, dresy i co? druzyny wygladaja jak by z bezludnej wyspy. sprzetu do cwiczen jak na lekarstwo a tu pomysl dla dziewczyn- czy aby ich tyle chetnych jest??? nie lepiej utworzyc kolo gastronomiczne gotowanie od podstaw

(2014-05-08 17:22:42)

kto będzie trenerem?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry