W Busku dziewczyny będą kopać piłkę?
2014-05-08 13:54:04

Zarząd MKS „ZDRÓJ” Busko-Zdrój ogłasza nabór do sekcji piłki nożnej kobiet. Zapraszamy wszystkie chętne dziewczęta, szczególnie ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.



Treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu na stadionie MKS „ZDRÓJ” przy ulicy Kusocińskiego 1.

Spotkanie organizacyjne i pierwsze zajęcia w poniedziałek, 12 maja 2014r. o godzinie 14.45.

Szczegółowe informacje pod numerem 602 299 276.

 
/red/




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16700