Zarząd MKS „ZDRÓJ” Busko-Zdrój ogłasza nabór do sekcji piłki nożnej kobiet. Zapraszamy wszystkie chętne dziewczęta, szczególnie ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu na stadionie MKS „ZDRÓJ” przy ulicy Kusocińskiego 1.
Spotkanie organizacyjne i pierwsze zajęcia w poniedziałek, 12 maja 2014r. o godzinie 14.45.
Szczegółowe informacje pod numerem 602 299 276.
/red/