swietokrzyskie.info


Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Busko: Opel uderzył w Volvo (nowe video)

Dodane: Milena Data: 2014-05-06 11:04:05 (czytane: 15312)  Wersja do druku

Dziś, około godz. 10.15 na skrzyżowaniu ul. Grotta, z ul. Starkiewicza w Busku-Zdroju, doszło do zderzenia dwóch samochodów.

Kierowca pojazdu marki Opel - mieszkaniec powiatu kazimierskiego skręcając w lewo, w ul. Grotta wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia, z jadącym w kierunku Nowego Korczyna pojazdem marki Volvo, którym kierował mieszkaniec powiatu buskiego.

wypadek_grotta055.jpg

wypadek_grotta056.jpg

wypadek_grotta057.jpg

wypadek_grotta058.jpg

wypadek_grotta059.jpg

wypadek_grotta060.jpg

wypadek_grotta061.jpg

wypadek_grotta062.jpg

W wyniku zdarzenia trzy osoby - kierowca Opla oraz jego pasażer i kierowca Volvo zostały zabrane do szpitala.

Strażacy z jednostki JRG Busko zabezpieczyli miejsce wypadku - odcięli dopływ prądu z akumulatorów, zneutralizowali wyciekające płyny.


Zobacz video "Busko: Opel uderzył w Volvo"

wypadek1.jpg
Kliknij i oglądaj




/mb/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (12)
     

-do "poniżej" (2014-05-07 22:53:47)

NASTEPNY BARAN SIE UJAWNIŁ!

mr (2014-05-07 20:41:55)

wie ktos kto to volvo zabrał?

-do poniżej (2014-05-07 16:07:07)

Aha rondo dla pieszych masz fantazje

-do wypowjadającego się barana z godz.16;30;17 (2014-05-07 15:02:24)

Naucz się baranie najpierw czytać ze zrozumieniem!Nie ma nic napisane ,że wypowiada się ktoś kto prowadzi pojazd.To jest uwaga i cenna żeby poprawić tam to miejsce bo jest niebezpiecznie dla chodzących tym chodnikiem jak i przejeżdżających przez tą krzyżówkę! A jak i tego nie zrozumiałeś to masz coś pod beretem NIE TAK!!!

-p-poż (2014-05-07 14:46:17)

najpierw się naucz jeździć i żadne światła ani ronda nie będą potrzebne

- (2014-05-07 09:37:04)

Karetka padła w Zbludowicach,dlatego nie dojechali.

-bo takie przepisy. (2014-05-06 22:55:45)

Dopytaj w PSP Busko wsio ci wytłumaczą.

-ksiądz darmozjad (2014-05-06 21:50:17)

ZA MAŁO DROGOWSKAZÓW NA KOŚCIÓŁ,ZA MAŁO.
TYLKO LOKALNI WIEDZĄ, GDZIE PRZYJŚĆ Z KASĄ W ZĘBACH. A CO Z PRZYJEZDNYMI?

-MIESZKANIEC (2014-05-06 20:13:57)

Sygnalizacja świetlna winna być w mieście uzdowiskowym

- (2014-05-06 17:28:16)

a gdzie jrg zbludowice było ?

- do cenna uwaga (2014-05-06 16:30:17)

Stuknij się w czoło zanim coś napiszesz . dla ciebie zasypać rowy chodniki zrobić co najmniej 500 metrów od drogi łuki wyprostować a jak jest łuk do wykarczować drzewa budynki zburzyć w obrębie 1 km . jak ktoś nie umie jeździć to tak będzie ale tłumaczył nie będę ci

-cenna uwaga (2014-05-06 15:02:05)

Oby tam nigdy nic tragicznego się nie wydarzyło.Tam powinny być światła lub rondo.Kto wymyślił takie rozwiązanie z chodnikiem w tym obrębie jezdni na ul. Grotta,rów powinien być zagospodarowany ,położone kręgi a na nich chodnik dopiero barierka i trawnik.W zimie sie tym chodnikiem nie chodzi bo jest zasypany śniegiem z jezdni przez pługi odśnieżające a w ogóle to strach jest iść obok pędzacych samochodów które wylatują z za zarośli, gdyż jezdnia w kierunku Korczyna leży na sporym łuku a przy ogrodzeniach posesji nasadzonych jest pełno drzew które zasłaniają ten łuk jezdni.Niedługo w pobliżu otwarty będzie pensjonat dla kuracjuszy,ruch na chodnikach się zwiększy.CIEKAWE CZY KOGOŚ Z SŁUŻB ZAINTERESUJE TO SPOSTRZEŻENIE!

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry