Busko: Opel uderzył w Volvo (nowe video)
2014-05-06 11:04:05

Dziś, około godz. 10.15 na skrzyżowaniu ul. Grotta, z ul. Starkiewicza w Busku-Zdroju, doszło do zderzenia dwóch samochodów.


Kierowca pojazdu marki Opel - mieszkaniec powiatu kazimierskiego skręcając w lewo, w ul. Grotta wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia, z jadącym w kierunku Nowego Korczyna pojazdem marki Volvo, którym kierował mieszkaniec powiatu buskiego.



wypadek_grotta055.jpg

wypadek_grotta056.jpg

wypadek_grotta057.jpg

wypadek_grotta058.jpg

wypadek_grotta059.jpg

wypadek_grotta060.jpg

wypadek_grotta061.jpg

wypadek_grotta062.jpg

W wyniku zdarzenia trzy osoby - kierowca Opla oraz jego pasażer i kierowca Volvo zostały zabrane do szpitala.

Strażacy z jednostki JRG Busko zabezpieczyli miejsce wypadku - odcięli dopływ prądu z akumulatorów,
zneutralizowali wyciekające płyny.


Zobacz video "Busko: Opel uderzył w Volvo"




/mb/








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16680