Busko: Opel uderzył w Volvo (nowe video) 2014-05-06 11:04:05
Dziś, około godz. 10.15 na skrzyżowaniu ul. Grotta, z ul. Starkiewicza w Busku-Zdroju, doszło do zderzenia dwóch samochodów.
Kierowca pojazdu marki Opel - mieszkaniec powiatu kazimierskiego skręcając w lewo, w ul. Grotta wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia, z jadącym w kierunku Nowego Korczyna pojazdem marki Volvo, którym kierował mieszkaniec powiatu buskiego.
W wyniku zdarzenia trzy osoby - kierowca Opla oraz jego pasażer i kierowca Volvo zostały zabrane do szpitala.
Strażacy z jednostki JRG Busko zabezpieczyli miejsce wypadku - odcięli dopływ prądu z akumulatorów,
zneutralizowali wyciekające płyny.
Zobacz video "Busko: Opel uderzył w Volvo"
/mb/
|
|
|