swietokrzyskie.info


Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Mistrzostwa Polski w Kulturystyce w Kielcach - busczanin wicemistrzem! (video)

Dodane: Milena Data: 2014-04-28 13:37:27 (czytane: 31027)  Wersja do druku

Wczoraj, 27 kwietnia, już po raz drugi, w Nowym Centrum Kongresowym w Kielcach, odbyły się Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, w których wziął udział Artur Grzesiak.

Organizatorem imprezy był Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. W zawodach uczestniczyło ponad 300 zawodników i zawodniczek z całej Polski, którzy zaprezentowali się w kategorii indywidualnej - fitness sylwetkowy i bikini kobiet, fitness mężczyzn oraz w parach - kulturystyka mężczyzn na wózkach, kulturystyka klasyczna mężczyzn, sylwetka kobieca, sylwetka męska.

artur_.jpg

Impreza była jednocześnie eliminacją do Mistrzostw Świata, podczas której zaprezentowano sprzęt sportowy, odżywki i suplementy oraz ubiory treningowe.

artur_2.jpg

artur_1.jpg
/fot. www.facebook.com/bodymaniak.klubsportowy/


Artur Grzesiak zajął drugie miejsce i zdobył srebrny medal w kategorii wagowej do 80 kg, w której startowało 14 zawodników.

Jest to już kolejny sukces buszczanina, w tak krótkim czasie. Na początku kwietnia, w Lublińcu, podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Śląska w Kulturystyce i Fitness, Artur Grzesiak zdobył pierwsze miejsce. Czytaj więcej...

Busko-Zdrój na zawodach reprezentowały również: Natalia Łukasik z klubu sportowego Bodymaniak, która zajęła czwarte miejsce, w kategorii bikini fitness powyżej 169 cm oraz Martyna Kaczmarek z klubu sportowego Bodymaniak, która startowała w kategorii bikini fitness do 166 cm i zajęła dziesiąte miejce.



/mb/

Zobacz video:


Video streaming by Ustream 



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (14)
     

marii (2014-05-05 21:44:29)

Jak można tak wyglądać! Nawpiernicza się koleś pigułek pomaluje na brązowo i czym się tu chwalić-chyba życiem do 40stki i dziwaczną figurą:P

-Ali i 4 stadiony (2014-05-02 23:54:57)

Pełen szacun dla kolegi, kasa idzie na niedorobionych piłkarzy a sam osiągną sukces.Panowie sprzedać BKS i market postawić szkoda kasy i naszego czasu .

-Ali i 4 stadiony (2014-05-02 23:54:57)

Pełen szacun dla kolegi, kasa idzie na niedorobionych piłkarzy a sam osiągną sukces.Panowie sprzedać BKS i market postawić szkoda kasy i naszego czasu .

- (2014-04-29 20:15:22)

Nic samo nie przychodzi,jak ktos zazdrosci to niech idzie na siłke i zapi...a cięko i efekty będą..z siedzenia przy piwku tego nie będzie!

- (2014-04-29 20:12:49)

zawsze się znajdą zazdrosnicy:)

-;-) (2014-04-29 19:09:04)

Gratulacje. Wiele lat na to pracował.

-loii (2014-04-29 18:26:12)

gratulacje!

jonek (2014-04-29 10:13:24)

ło dżyzys! Jakie trole!

(2014-04-29 09:21:13)

DUMNIE REPREZENTUJ BUSKO !!!!!!

-Mariusz (2014-04-28 21:57:11)

Podziwiam talent i poświęcenie kolegi. Wspaniały sportowiec. Zwykły, koleżeński i skromny człowiek.

-AA (2014-04-28 19:03:13)

Super !!! Już slychać o Busku w tej dziedzinie, ale niestety pieniadze idą w wiekszości na alkoholików co w piłkę nożna tak na dobra sprawę, grać nie umieją ...

-;-( (2014-04-28 18:26:40)

SZKODA TYLKO, ŻE TO WSZYSTKO NA PROCHACH

- (2014-04-28 18:08:08)

Zbyt to wszystko nienaturalne. Takie utuczone indyki...

-XYZ (2014-04-28 14:53:08)

Gratulacje. Spoko gościu. szacunek za wlozana prace.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry