Mistrzostwa Polski w Kulturystyce w Kielcach - busczanin wicemistrzem! (video) 2014-04-28 13:37:27
Wczoraj, 27 kwietnia, już po raz drugi, w Nowym Centrum Kongresowym w Kielcach, odbyły się Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, w których wziął udział Artur Grzesiak.
Organizatorem imprezy był Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. W zawodach uczestniczyło ponad 300 zawodników i zawodniczek z całej Polski, którzy zaprezentowali się w kategorii
indywidualnej - fitness sylwetkowy i bikini kobiet, fitness mężczyzn
oraz w parach - kulturystyka mężczyzn na wózkach, kulturystyka klasyczna
mężczyzn, sylwetka kobieca, sylwetka męska.
Impreza była jednocześnie eliminacją do Mistrzostw Świata, podczas
której zaprezentowano sprzęt sportowy, odżywki i suplementy oraz ubiory
treningowe.
/fot. www.facebook.com/bodymaniak.klubsportowy/
Artur Grzesiak zajął drugie miejsce i zdobył srebrny medal w kategorii
wagowej do 80 kg, w której startowało 14 zawodników.
Jest to już kolejny sukces buszczanina, w tak krótkim czasie. Na początku kwietnia, w Lublińcu, podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Śląska w Kulturystyce i Fitness, Artur Grzesiak zdobył pierwsze miejsce. Czytaj więcej...
Busko-Zdrój na zawodach reprezentowały również: Natalia Łukasik z klubu sportowego Bodymaniak, która zajęła czwarte miejsce, w kategorii bikini fitness powyżej 169 cm oraz Martyna Kaczmarek z klubu sportowego Bodymaniak, która startowała w kategorii bikini fitness do 166 cm i zajęła dziesiąte miejce.