swietokrzyskie.info


Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Zderzenie na Partyzantów

Dodane: Milena Data: 2014-03-26 14:54:45 (czytane: 21430)  Wersja do druku

Dzisiaj, 26 marca, ok. godz. 13.00, na ul. Partyzantów, vis a vis Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Busko-Zdrój, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - Renault i Peugeot.

21-latka - kierująca samochodem Peugeot, jechała od strony Stopnicy, w stronę centrum miasta. Na wysokości Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, chciała skręcić w lewo na parking, jednak nie zauważyła nadjeżdżającego z naprzeciwka pojazdu marki Renault Megane - poinformował oficer prasowy buskiej policji Tomasz Piwowarski.

wypadek_partyzantow2.jpg

wypadek_partyzantow3.jpg

wypadek_partyzantow.jpg

wypadek_partyzantow1.jpg

wypadek_partyzantow5.jpg

wypadek_partyzantow4.jpg

wypadek_partyzantow6.jpg

21-letni mężczyzna - kierowca pojazdu marki Renault został zabrany do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

/mb/




  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (43)
     

-Anita (2014-03-27 13:38:43)

A ten chłopaczek skąd???

-Anita (2014-03-27 13:13:21)

A skąd ten chłopaczek jest??

Roni (2014-03-27 12:59:58)

Dajcie spokój chłopcu. Każdy był kiedyś szczeniakiem. Jak sie zacznie golić, to mu przejdzie. Na razie jest niedojrzalym bobaskiem i oby wyciągnął stosowne wnioski. Auto to nie zabawka, którymi jeszcze niedawno sie bawił.

-- (2014-03-27 12:42:35)

jak wyjdzie to tatuś mu kupi lepszą furę

-A na dniach... (2014-03-27 12:33:39)

na teren miasta wyruszą jeszcze młodsi motorowerami bez tłumików, które słychać z odległości kilometra, z pewnością pokażą się również w rynku, a Policja nie zajmie się nimi bo zrobiono z policjanci muszą "wyrobić normę" dla budżetu.

--rynkowicz- (2014-03-27 10:59:45)

W rynku tez niby strefa zamieszkania a wieczorami i nocami łikendowymi małolaty niczym po pasie startowym fruwają brykamy... A Policja pomimo monitoringu ma to wszystko gdzieś... A młodzież używa - ryje darte na całe gardła, śpiewy, i zbióreczki przy sklepie z alkoholowym obok zegarmistrza (kto miał w głowie taki sklep w centrum pozwalać otwierać dla tego "nocnego" bydła?). A straż miejska przejdzie obok, popatrzy, pokiwa z politowaniem, odwróci głowę i idzie dalej... Wystarczy monitoring przejrzeć i się przekonać. Ale już "babcie" w południe ścigać za przechodzenie przez ulicę nie w tym miejscu co potrzeba to pierwsi - ciekawa jestem czy swoje matki też by tak ohoczo zatrzymywali? Banda cykorów utrzymywana z naszych pieniędzy - a jak przyjdzie co do czego to albo udają, że ich w Busku w ogóle nie ma, albo odwracają głowy bo może im kto wczyści...

- (2014-03-27 09:18:29)

Edek kielnią nadrzuci, pacą poprawi i jeszcze pójdzie do żyda

- (2014-03-27 08:05:32)

wyklepie sie :D

- (2014-03-27 07:59:18)

co niektorym ciezko przestawic sie z furmanki na auto

-DD (2014-03-27 07:20:22)

DWA STRUPY MNIEJ NA NASZYCH ULICACH

-pieszy (2014-03-27 06:51:16)

dobrze ze nikt chodnikiem nie szedl w tym momencie

-pawlak (2014-03-26 23:05:17)

a megana taka ładna. . . amerykancka. . . .szkuoda.....hehe

-około 80-tki... (2014-03-26 22:03:51)

sądząc po skutkach

- (2014-03-26 21:54:35)

zawód SYN -to najgorsze co może wypalić mózg

-. (2014-03-26 21:50:26)

"Kobiety w 100% są lepszymi kierowcami niż mężczyźni. " chyba na koniu :)

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry