Zderzenie na Partyzantów 2014-03-26 14:54:45
Dzisiaj, 26 marca, ok. godz. 13.00, na ul. Partyzantów, vis a vis Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Busko-Zdrój, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - Renault i Peugeot.
21-latka - kierująca samochodem Peugeot, jechała od strony Stopnicy, w stronę centrum miasta. Na wysokości Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, chciała skręcić w lewo na parking, jednak nie zauważyła nadjeżdżającego z naprzeciwka pojazdu marki Renault Megane - poinformował oficer prasowy buskiej policji Tomasz Piwowarski.
21-letni mężczyzna - kierowca pojazdu marki Renault został zabrany do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.
/mb/
|
|
|