swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Zatrzymany z suszem marihuany

Dodane: Milena Data: 2014-03-20 10:07:03 (czytane: 13361)  Wersja do druku

We wtorek po południu, buscy policjanci zatrzymali 20 - letniego mężczyznę, którego podejrzewają o posiadanie środków odurzających. Ustawodawca za to przestępstwo przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni pełniący służbę na terenie Buska – Zdroju, uzyskali informację, że 20 – letni mieszkaniec tego miasta, może posiadać przy sobie środki odurzające. Na jednej z ulic w centrum, zauważyli mężczyznę odpowiadającego opisem rysopisowi 20 – latka. Mężczyzna szedł wraz ze swoim kolegą. W pewnym momencie na widok policjantów, 20 – latek odrzucił jakieś zawiniątko pod zaparkowany w pobliżu samochód.

narkotyki_busko.jpg


Policjanci znaleźli i zabezpieczyli odrzucony zwitek. W papierowym zawiniątku znajdował się susz koloru zielono-brunatnego. Zabezpieczoną substancję, po przebadaniu na testerze narkotykowym, zidentyfikowano jako marihuana o wadze 2 gramów. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

Jeżeli dalsze badania potwierdzą, że zabezpieczona substancja to marihuana, za posiadanie środków odurzających może mu grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. TP
Źródło: KPP w Busku-Zdroju


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (18)
     

- (2014-03-23 19:34:21)

policja chyba korzysta z tej samej wagi co buscy smieszni dilerzy... bo 2g to tam na pewno nie ma..

- (2014-03-23 12:24:13)

majKel sie odbił - haha dobre - chyba głową od podłogi BETON jeden - a od bolesnego upadku uratowały go WIELKIE ODSTAJĄCE JAK U SŁONIA USZY które zamortyzowały ten jakże bolesny UPADEK

-kolezka (2014-03-22 16:24:25)

Majkel nie padł, Majkel dopiero sie odbił i uważaj na niego, bo kozak jestes tylko przez internet śmieciu !

-K . (2014-03-22 08:32:39)

[b]Majeranek już wypalili , a propo tego suszy to chyba was waga na komendzie w ***a robi[/b]

-SZCZEPAN Z MORAW (2014-03-22 07:49:59)

A DLACZEGO OD WSZYSTKICH BUSKICH ĆPUNÓW GDY SIE OBOK NICH STANIE STRASZNIE ŚMIERDZI POTEM I TAKĄ JAKĄŚ ZGNILIZNĄ?
BO PODOBNO JAK SIĘ ZAĆPAJĄ TO UMYĆ SIĘ ZAPOMINAJĄ, A ŻE NON STOP ĆPAJĄ TO TO I POD SIEBIE SR...JĄ

-Farsa (2014-03-21 20:24:09)

Ile przewiduje ustawa za branie(lub palenie marychy)przez buskich policjantów? Panie buski komendancie czy pan wie że takich ludzi pan zatrudnia?

- (2014-03-21 17:20:39)

MAJKEL tez PADŁ (W KOŃCU)

-gebels (2014-03-21 08:01:40)

2 gramy to ja wypalam dziennie od 10 lat bo na bol mojego kregoslupa nie pomaga mi juz tramal maryska pomaga w przewleklych bolach jest udowodnione naukowo mam szczescie ze zyje w kraju bo w polsce uznali by mnie cpunem

- (2014-03-20 23:58:13)

to sa 2 gramy? chyba to do kaluzy wpladlo...

-asd (2014-03-20 21:07:10)

A co się dzieje z Majkelem ?

- (2014-03-20 18:32:31)

K12 poległ i to jest najważniejsze reszta sie nie liczy ĆPUNY z Kościuszki

Jamal :] (2014-03-20 17:36:54)

I Panowie kryminalni mają już temat do opalenia na najbliższą imprezę :] Tylko gratulować i życzyc dalszych sukcesów :]

-Kamila (2014-03-20 16:46:23)

2 gramy hahahahahaahah

sam nie pale ale jestem za legalem (2014-03-20 16:02:31)

w usa tylko w pierwszym dniu po legalizacji w 2 stanach, Kolorado i Waszyngton, obrót przekroczyl milion dolarów, może warto byłoby zalegalizowac ganje tez w polsce i nałożyć na nią np 50 procentowy podatek, bo komu ona przeszkadza, setki tysiecy ludzi w polsce paliło albo pali i wszyscy żyją, poza tym wypuścili by z więzieni tysiące osób z których robi sie kryminalistów przez coś co w innych krajach kojarzone jest z czymś niegroznym, warto też zastanowić sie nad tym ile kosztuje dzienne utrzymanie ''więzniów'', legalizacja to same plusy.

Łukasz (2014-03-20 13:34:05)

Wypuścić ziomali ! ;]

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry