swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Zatrzymany z suszem marihuany

Dodane: Milena Data: 2014-03-20 10:07:03 (czytane: 13362)  Wersja do druku

We wtorek po południu, buscy policjanci zatrzymali 20 - letniego mężczyznę, którego podejrzewają o posiadanie środków odurzających. Ustawodawca za to przestępstwo przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni pełniący służbę na terenie Buska – Zdroju, uzyskali informację, że 20 – letni mieszkaniec tego miasta, może posiadać przy sobie środki odurzające. Na jednej z ulic w centrum, zauważyli mężczyznę odpowiadającego opisem rysopisowi 20 – latka. Mężczyzna szedł wraz ze swoim kolegą. W pewnym momencie na widok policjantów, 20 – latek odrzucił jakieś zawiniątko pod zaparkowany w pobliżu samochód.

narkotyki_busko.jpg


Policjanci znaleźli i zabezpieczyli odrzucony zwitek. W papierowym zawiniątku znajdował się susz koloru zielono-brunatnego. Zabezpieczoną substancję, po przebadaniu na testerze narkotykowym, zidentyfikowano jako marihuana o wadze 2 gramów. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

Jeżeli dalsze badania potwierdzą, że zabezpieczona substancja to marihuana, za posiadanie środków odurzających może mu grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. TP
Źródło: KPP w Busku-Zdroju


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (18)
     

-Lucek (2014-03-20 13:16:05)

Ciekawe czy [b]hahaha[b] i [b]-ziom[b] tam też byliście tacy mądrzy?

hahaha (2014-03-20 12:17:19)

śmiech !!!! straszny przestępca :D parodia się dzieje !

-ziom (2014-03-20 10:24:24)

Gratulacje dla buskich kryminalnych, teraz czuje sie bezpieczny bo zamkneli kryminaliste ze zwitkiem. Cuda n kijach i cyrk na kolach

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry