swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Co dalej z buskim MKS?

Dodane: admin Data: 2014-01-26 13:36:53 (czytane: 29542)  Wersja do druku

Na stronie MKS Busko-Zdrój opublikowane zostało oświadczenie Zarządu buskiego klubu piłkarskiego. Jego władze nie ukrywają, że kadrowa i organizacyjna trudna sytuacja MKS-u to poważny problem dla całego klubu. Jaki los czeka klub z Buska-Zdroju?


Oświadczenie Zarządu MKS:

"W dniu 20 stycznia 2014 roku zostało zaplanowane spotkanie zawodników MKS Zdrój z Zarządem Klubu. Na spotkanie przybyło trzech zawodników: Jakub Kordos, Jakub Gadawski i Maciej Śliski. Dodatkowo trzech doświadczonych piłkarzy: Wiesław Francuz, Norbert Kula i Rafał Charyga usprawiedliwiło swoją nieobecność, informując Zarząd Klubu, że ze względu na pracę oraz sytuację rodzinna nie mogą przybyć na spotkanie.

mks_busko.jpg 

21 stycznia 2014 roku został zaplanowany trening przez trenera Marka Kowalskiego, na który wstawiło się tylko sześciu zawodników (Kula, Francuz, Sarna, Gadawski, Kordos, Sztuk). Dwa dni później na czwartkowym treningu było czterech zawodników (Gadawski, Krupa, Kula, Kwiatkowski).W związku z licznymi zapytaniami i komentarzami, które ostatnio pojawiły się na buskich portalach internetowych Zarząd Klubu pracuje nad zapewnieniem stabilnego składu oraz warunków do treningu. Jednak mało profesjonalne podejście niektórych zawodników stawia jedno pytanie; Czy wychowankom Naszego klubu zależy na tym by buski klub wystartował wiosna w rozgrywkach IV-ligowych?
Zarząd po pierwszych dwóch tygodniach treningów podejmie decyzję, co do dalszych losów drużyny występującej na IV-ligowym poziomie."

źródło: http://zdrojbusko.futbolowo.pl
 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (73)
     

-Henryk (2014-01-26 20:25:32)

Ludzie opamiętajcie się. Nie płacić tym psełdozawodnikom i tyle.Powinni grac za darmo lub jeszcze dopłacać że mogą piłke pokopać.Jak mają dograć juniorzy jak ich nie ma. Na mecze ledwo 11-u się uzbiera i to jeszcze trzeba po nich dzwonić.Co to za szkolenie młodzieży jak ich jest na trenigu 10 lub mniej a miasto daje dotacje na młodzież, której nie ma.(jest na papierze).Jaki ma tu być profesjonalizm- śmiechu warte.Co to za zarząd który nie wie z czym się to je??? Wstyd i tyle Panowie.

- (2014-01-26 19:56:21)

co to za zarząd, który konflikty z zawodnikami załatwia przez internet?
czyżby brak autorytetu?

-hehe (2014-01-26 19:47:55)

Aks po co wy gracie jak wy kibicow nie macie?

-szimek (2014-01-26 18:28:01)

zlikwidować klub, a wszystkich śmieciarzy na bezrobocie i na odwyk do morawicy

-AKS 1947 (2014-01-26 18:09:05)

GRA W AKS TO HONOR , A NIE OBOWIĄZEK !!!

-z boku (2014-01-26 17:25:27)

podziekowac buntownikom niech szukają szczęścia i dograc lige mlodzieza

-mamba (2014-01-26 16:59:27)

Francuz robi show na futsalu nazbierał dupków i szpan rzuca co to nie on i do wszystkich wielkie hello bomecz nie tak wypadł jak powinien a sam raczy się w przerwie procentami.Dobry a nawet wzorowy piłkarz do naśladowania :{

-aaa (2014-01-26 16:43:33)

Rozgonić to całe towarzystwo i będzie spokój ;]

-Nik Czemny (2014-01-26 16:24:45)

"21 stycznia 2014 roku został zaplanowany trening przez trenera Marka Kowalskiego, na który WSTAWIŁO się tylko sześciu zawodników".Wstawiło się na treningu,ckiekawe ile wypil?,hahhaha. Kto to pisał?Masakra

-do poniżej (2014-01-26 16:14:03)

Było dobrze po co żeście zepsuli.

(2014-01-26 15:54:49)

żenada ,udupili klub przez ostatnie 3 lata teraz chcą ratować w jeden miesiąc. Na spotkanie nie przyszli doświadczeni zawodnicy:):) To właśnie oni powinni przyjść i dać przykład , zebrać zdopingować pozostałych. Ciekawe, że Ci sami jak trzeba grać w halowych ligach to są zawsze.

-busko (2014-01-26 15:54:32)

najważniejsze jest to!!!! żeby buscy gwi(z)dorz(a)..y nie chlali.Mniej piwka i gorzoły kopacze szmacianki.tam powinno założyć się klub AA NIE KOPACZY!

M? (2014-01-26 14:16:14)

Moje zdanie jest takie, iż należy WSPÓLNIE zrobić wszystko, aby drużyna wystartowała dobrze przygotowana do sezonu, utrzymała się w IV ej lidze, należy sukcesywnie wprowadzać do drużyny nowych zawodników z grup juniorskich, zawodnicy (oczywiście Ci którzy chcą) na pewno dogadają się z zarządem. Zrobiono bardzo dużo, od założenia drużyny, startu w B klasie, kolejnych awansów, więc teraz trzeba to uszanować i docenić. A ci, którzy na forum mają najwięcej do powiedzenia niech przychodzą na zebrania członków klubu i ujawniając się powiedzą co ich zdaniem jest złe, niedobre i zaproponują coś od siebie. Abu być członkiem klubu wystarczy złożyć pisemny wniosek a po akceptacji wpłacić 10 zł (emeryci ) lub 20 zł (pozostali). Jest to opłata roczna.... bardzo dużo nie?... A potem wystarczy już tylko przychodzić na zebrania członków klubu, a .... no i trzeba jeszcze....... nie krytykować wszystkiego. Duże wyzwanie - prawda?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry