swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Zainaugurowaliśmy - 22 edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dodane: Milena Data: 2014-01-15 11:07:33 (czytane: 10098)  Wersja do druku

W piątek 10 stycznia w Galerii Korona w Kielcach przy ul. Warszawskiej zainaugurowaliśmy - 22 edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Było wesoło i kolorowo. Przedstawili oni już tradycyjnie „show” o bezpieczeństwie na drodze. Bawiły się dzieci i dorośli, jednak na nagrody w konkursach za służyły tylko dzieci!

Asp. sztab. Tomasz Królak wraz z sierż sztab. Mariuszem Bednarskim z kieleckiej drogówki mieli za zadanie przykuć uwagę jak najszerszej publiczności. Stróże prawa chcieli poprzez swój występ przekazać najmłodszym ich rodzicom i opiekunom cenną wiedzę na temat zagrożeń w ruchu drogowym.

wosp_kielce_1.jpg

wosp_kielce1.jpg

wosp_kielce2.jpg

Z uwagi na fakt zbliżających się ferii zimowych oraz na czas podróżowania w zimowej aurze, policjanci przekazali uwagi dotyczące przewożenia akcesoriów i sprzętów służących do uprawiania sportowych zimowych. Gdzie i jak bezpiecznie przewozić takie przedmioty, by nie doszło do tragedii, gdzie zatrzymać się i na jaki czas, by odpocząć, co warto mieć przy sobie w aucie i na stokach narciarskich tego między innymi uczyli policjanci.

Źródło: KWP Kielce

 

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry