Zainaugurowaliśmy - 22 edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
2014-01-15 11:07:33

W piątek 10 stycznia w Galerii Korona w Kielcach przy ul. Warszawskiej zainaugurowaliśmy - 22 edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Było wesoło i kolorowo. Przedstawili oni już tradycyjnie „show” o bezpieczeństwie na drodze. Bawiły się dzieci i dorośli, jednak na nagrody w konkursach za służyły tylko dzieci!


Asp. sztab. Tomasz Królak wraz z sierż sztab. Mariuszem Bednarskim z kieleckiej drogówki mieli za zadanie przykuć uwagę jak najszerszej publiczności. Stróże prawa chcieli poprzez swój występ przekazać najmłodszym ich rodzicom i opiekunom cenną wiedzę na temat zagrożeń w ruchu drogowym.

wosp_kielce_1.jpg

wosp_kielce1.jpg

wosp_kielce2.jpg

Z uwagi na fakt zbliżających się ferii zimowych oraz na czas podróżowania w zimowej aurze, policjanci przekazali uwagi dotyczące przewożenia akcesoriów i sprzętów służących do uprawiania sportowych zimowych. Gdzie i jak bezpiecznie przewozić takie przedmioty, by nie doszło do tragedii, gdzie zatrzymać się i na jaki czas, by odpocząć, co warto mieć przy sobie w aucie i na stokach narciarskich tego między innymi uczyli policjanci.

Źródło: KWP Kielce

 

 

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15858