swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Busko: Wandale w akcji

Dodane: admin Data: 2014-01-06 15:55:26 (czytane: 18191)  Wersja do druku

W nowym parku zdrojowym, w nocy z niedzieli na poniedziałek, nieznani sprawcy zdemolowali choinkę, powywracali kosze i połamali nowo wsadzone drzewa.


wandale_choinka.jpg 

W wielu miejscach w Busku zamontowany jest monitoring, istnieje zatem szansa na znalezienie sprawców. Mamy nadzieję, że wandale wpadną w ręce Policji i odpowiedzą, za swoją głupotę.

 

foto: T.Ura
/red/


 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (36)
     

-jacek (2014-01-07 11:01:05)

Wandale? to są naćpane chamy , którym powinno się poutrącać kończyny. Swoją drogą jakaś kamera powinna tam być!!!

-PRAWDA (2014-01-07 10:15:02)

Od wielu miesięcy nie widać w naszym mieście pieszych patroli. Dawniej było to normą, że wieczorem/w nocy miasto było patrolowane pieszo przez policjantów.
Teraz tylko grzeją się w radiowozach, a pieszym tylko wlepiają mandaty.
Jakby przejrzeć ststystyki to zapewne jest to główne źródło działalności.

- (2014-01-07 10:01:43)

Zapewne to gim baza która nie ma co robić z Kościuszki a szczególnie pewien ,,kręcony'' baran

-mieszkaniec... (2014-01-07 09:50:08)

Czy nowy komendant zrobi coś żeby w Busku pojawiły się piesze patrole policji??? Ile można zobaczyć idąc a nie jeżdżąc wokół Buska lub ustawić się gdzieś w krzakach i łapać na partyzanta i cieszyć się z podnoszenia statystyk policyjnych.... co niektórzy ledwo mieszczą się w radiowozach... ale to już każdy wie i widzi...

- (2014-01-07 08:37:10)

Niech Policja weźmie się do roboty bo jak na razie to tylko na tej stronie policyjne artykuły są zamieszczane np: jak to drzwi zamykać czy jak chować portfel itp... Jest ich na tylu że w ciągu nocy 2-3 patrole non stop powinny wykonywać PIESZE patrolowanie miasta a nie spanie w radiowozach ;) Bo jakoś ciężko nocą w Busku Policjanta zobaczyć. Dawniej chodzili we dwóch + pies, a teraz po 22 nie ma nikogo

-Bob (2014-01-07 08:01:18)

CZY WIECIE, ŻE TA STRONA BLOKUJE URZĄDZENIA PRZENOŚNE, Z KTÓRYCH PISANE SĄ KOMENTARZE INNE, NIŻ TE PO MYŚLI ADMINA?
TO JUŻ WIECIE, ŻE TAK JEST.

-dol (2014-01-07 01:28:24)

doje... takich i tyle

-Jihad !! Alko Narko. (2014-01-07 01:15:19)

Przedmówca który myli Pułaskiego z Piłsudskiego. Powinni Cię na pal nabić że tępaku nie odróżniasz tych dwóch nazwisk. Albo przyjechałes z wsi gdzie psy ***mi wodę piją i nie znasz miasta a mieszkasz tu już trochę. Zajmij się swoją córką co obrabia kable w imperium lub synem co ćpa dopalacze, a odwal się od normalnej młodzieży która Cię nie zaczepia. Jihaaaaad!!!

-- (2014-01-07 00:03:47)

przeciez w to wszystko ktos włozyl swoja prace,pieniadze podatnikow. czy naprawde nie warto czasem aby Policja czy inne sluzby dopilnowaly tego? osobiscie nie wierze ze sprawcy tego jak i innych wczesniejszych wandalizmow zostana ukarani.moze ktos przeczyta te komentarze i zastanowi sie nad sytuacja w miescie.

-... (2014-01-06 23:59:33)

dokładnie zgadzam sie z przedmowcami,nasza dzielna policja potrafi tylko JEZDZIC najlepiej nie oznakowanymi autami i zatrzymywac do bezsensownych kontroli boguducha winnych ludzi.no tak bo jest pózno to im wolno. ale za robote sie wzaic i przyplnowac tego co trzeba to nie ma komu.

-Aż się prosi o policjantów... (2014-01-06 21:21:45)

w niektórych miejscach: Mickiewicza, obok pomnika Kościuszki, gdzie towarzystwo wieczorami pije wódeczkę, nie mówiąc o Pułaskiego. Czy w Policji funkcjonuje jeszcze instytucja dzielnicowego, bo w naszym mieście w biały dzień nikt dzielnicowego nie widział; jest jak yeti, wszyscy wiedzą, że jest a nikt go nie widział.

-PEWNIE TO ZASŁUGA TYCH Z PIŁSUDZKIEGO (2014-01-06 20:47:05)

TAM NA TRZEPAKU I KOŁO TYCH SKLEPÓW SIEDZĄ TAKIE MŁOKOSY TO PEWNIE KTÓRYŚ Z NICH TO SĄ SAME NIE ROBY I OBIBOKI A POLICJA NIC Z TYM NIE ROBI TYLKO SIĘ WOŻĄ PO BUSKU I SOBIE ZWIEDZAJĄ TO MIASTO ZAMIAST WYKONYWAĆ CZYNNOŚĆI SŁUŻBOWE !!!!!!!!!

-Mieszkaniec Buska (2014-01-06 20:45:47)

wstyd :/

-hehehe (2014-01-06 19:45:26)

To sie nazywa bunt młodych
MŁODZI WALCZĄ Z SYSTEMEM

- (2014-01-06 19:31:06)

zato to chamstwo wykastrowac i uciac jaja przy samej dupie niszcza grzbiety jedne od czego policja patrolowac a nie lapac nie winnych za alkochol jak sobie spokojnie pia a miejscy to sie grzeja w urzedzie i czekaja na wyplate a nic nie robia nieroby wstyd a duza kase biora z naszych podatkow

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry