Busko: Wandale w akcji
2014-01-06 15:55:26

W nowym parku zdrojowym, w nocy z niedzieli na poniedziałek, nieznani sprawcy zdemolowali choinkę, powywracali kosze i połamali nowo wsadzone drzewa.



wandale_choinka.jpg 

W wielu miejscach w Busku zamontowany jest monitoring, istnieje zatem szansa na znalezienie sprawców. Mamy nadzieję, że wandale wpadną w ręce Policji i odpowiedzą, za swoją głupotę.

 

foto: T.Ura
/red/


 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15790