Busko: Wandale w akcji 2014-01-06 15:55:26
W nowym parku zdrojowym, w nocy z niedzieli na poniedziałek, nieznani sprawcy zdemolowali choinkę, powywracali kosze i połamali nowo wsadzone drzewa.
W wielu miejscach w Busku zamontowany jest monitoring, istnieje zatem szansa na znalezienie sprawców. Mamy nadzieję, że wandale wpadną w ręce Policji i odpowiedzą, za swoją głupotę. foto: T.Ura /red/
|
|
|