swietokrzyskie.info


Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Zatrzymany z narkotykami

Dodane: Milena Data: 2013-12-27 15:48:53 (czytane: 12854)  Wersja do druku

Mundurowi z Buska-Zdroju zatrzymali 22-letniego mężczyznę, którego podejrzewają o posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo ustawodawca przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

W środę w nocy, policjanci patrolujący teren miasta, wylegitymowali 22-letniego mężczyznę. Jak się okazało, w jego odzieży, stróże prawa znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Funkcjonariusze substancję wstępnie zidentyfikowali jako marihuanę. W trakcie zatrzymania mężczyzna był pijany, w organizmie miał prawie 2 promile alkoholu. Noc spędził w policyjnym areszcie.  Jeśli dalsze badanie potwierdzi, że zabezpieczony susz jest narkotykiem, to za posiadanie środków odurzających grozić mu może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. TP

Źródło: KPP Busko-Zdrój


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (13)
     

-siła spokoju (2013-12-31 19:19:34)

podpisują się pod wypowiedzią przedmówcy...

- (2013-12-31 18:39:01)

w busku problem z narkotykami jest taki sam jak z napadami czyli zerowy... tym ktorzy mysla inaczej polecam odwyk od tv i amerykanskich seriali..

-Rodzice (2013-12-31 10:48:02)

I BARDZO DOBRZE

-ewa w temacie do BUM (2013-12-30 23:43:14)

SŁUCHAJ BUM -CO TAK SAPIESZ BOISZ SIE O KLIJENTELE --A Z TYM ,,SWOIM ROZUMEM ,,TO NIE JEST TAK OK PO DZIAŁCE -CHYBA KUMASZ CZACZE-BUMIE:)"@

-Rodzice (2013-12-30 21:34:31)

I BARDZO DOBRZE

-bum (2013-12-29 09:59:00)

szkoda jeszcze ze nie podje biesz ewa w Temacie Reszty malolatow ch..ci do tego kto to robi i komu to goli kazdy swoj rozum ma bedzie chcial to wezmie nie bedzie chcial to nie bedzie bral!!! sprzedawczyku !!!

-DRAGON (2013-12-28 11:26:38)

No cóż zwykły lans i pieskie klimaty na busko.net.pl A rzeczywistość jest taka, że strach za próg domu wyjść, bo wszędzie są dragi i dostępne dla każdego. W interesie rodziców, młodzieży i całego społeczeństwa oprócz psiarni jest by były legalne. Jeśli ma ktoś co do tego jakieś wątpliwości to zapraszam na youtube.com odsłuchać 3 części reportażu pt.Jack Cole o narkotykach. Nikt nie wygra z dragami, nawet Amerykanie przegrywają tą wojnę a górą jest Szwajcaria a dlaczego ?? To takie proste :-)

-ewa,, W TEMACIE,, (2013-12-27 23:47:19)

wezcie sie za ,,grube ryby;;-a nie za szprotki--bo to jest śmieszne jak lansują sie ćpuny na ludzkiej krzywdzie --tam na BP NA KIELCE JAK SIE JEDZIE JEST BAZA --PRZECZEPCIE ,,ALA,,BIZNESMENA BADRZYCHOWSKIEGO-SZEFA CPUNOW -TAM JEST DZIUPLA ---PO NITCE DO KŁEBKA--A DZIADKOWI TO DAJCIE SPOKUJ

- (2013-12-27 19:30:19)

nadaja sie zaby lapac ale w akwarium

-4 (2013-12-27 19:23:06)

wie ktoś kto to, nie ze świerczewskiego

- (2013-12-27 17:51:59)

nawet nie wiecie ile ludzi pali marihuane, wszedzie to mozna spotkac, zlapia jednego na jakis czas a cala reszta ?

-Rodzice (2013-12-27 16:48:15)

I BARDZO DOBRZE

- (2013-12-27 15:57:06)

kolejny grozny przestepca zatrzymany...

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry