Zatrzymany z narkotykami
2013-12-27 15:48:53

Mundurowi z Buska-Zdroju zatrzymali 22-letniego mężczyznę, którego podejrzewają o posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo ustawodawca przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.


W środę w nocy, policjanci patrolujący teren miasta, wylegitymowali 22-letniego mężczyznę. Jak się okazało, w jego odzieży, stróże prawa znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Funkcjonariusze substancję wstępnie zidentyfikowali jako marihuanę. W trakcie zatrzymania mężczyzna był pijany, w organizmie miał prawie 2 promile alkoholu. Noc spędził w policyjnym areszcie.  Jeśli dalsze badanie potwierdzi, że zabezpieczony susz jest narkotykiem, to za posiadanie środków odurzających grozić mu może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. TP

Źródło: KPP Busko-Zdrój






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15754