Zatrzymany z narkotykami 2013-12-27 15:48:53
Mundurowi z Buska-Zdroju zatrzymali 22-letniego mężczyznę, którego podejrzewają o posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo ustawodawca przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.
W środę w nocy, policjanci patrolujący teren miasta, wylegitymowali 22-letniego mężczyznę. Jak się okazało, w jego odzieży, stróże prawa znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Funkcjonariusze substancję wstępnie zidentyfikowali jako marihuanę. W trakcie zatrzymania mężczyzna był pijany, w organizmie miał prawie 2 promile alkoholu. Noc spędził w policyjnym areszcie. Jeśli dalsze badanie potwierdzi, że zabezpieczony susz jest narkotykiem, to za posiadanie środków odurzających grozić mu może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Opr. TP Źródło: KPP Busko-Zdrój
|
|
|