swietokrzyskie.info


Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Sylwester pod Gwiazdami 2013/2014

Dodane: Milena Data: 2013-12-29 13:12:50 (czytane: 23513)  Wersja do druku

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój zaprasza na "Sylwester pod Gwiazdami 2013/2014".

W programie:
21.00 - powitanie, koncert "Roxanne - Roxette Cover Band"
22.15 - koncert Alicji Janosz
23.50 - Przemówienie Noworoczne Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz pokaz sztucznych ogni i fajerwerków
00.15-02.00 - muzyka mechaniczna

plakat_sylwester.jpg

Serdecznie zapraszamy!



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (33)
     

-Stefan (2014-01-01 18:04:37)

A mnie się wykonanie artystki bardzo podobało.

-ech.. (2014-01-01 13:20:48)

fakt ,,gwiazda'' nie spiewala najlepiej, nikt nie tanczyl bo jej wykonanie do tego nie zachęcalo, jest dużo fajniejszych zespolow np. Kakadu który kiedyś gral sylwestra w Busku i wszyscy się dobrze bawili, miejmy nadzieje ze na następny sylwester ujrzymy inne twarze:)) Happy New Year!

- (2014-01-01 12:52:42)

ja tez zaluje ze tam bylam,porazka,nikt sie nie bawil,wszyscy uciekali do domu.

-byłem (2014-01-01 08:40:47)

byłem i załuje.
kto mi zwróci za paliwo na dojazd do buska?
zenada.

-nadzieja (2014-01-01 00:56:03)

ale jaja!pan burmistrz Sikora życzył w nadchodzącym Nowym Roku mieszkańcom Buska nadziei.To śmieszne,dlaczego nie życzył nam zdrowia i mądrego(odpowiedzialnego)dbającego o nas mieszkańców burmistrza.Mam nadzieje że już więcej takich burmistrzów jak Sikora,Wąsowicz,wiceburmistrza Radosza,Lasaka,oraz tego obecnego z wąsami nigdy nie będzie.Ja mam taką nadzieję.Dziękuję za takie życzenia.

-Eryk (2013-12-31 23:21:41)

Ciekawe czy Mario jest

-JUSTI (2013-12-31 18:55:02)

A mi sie tam bardzo podobał zawsze Sylwester pod Gwiazdami w Busku i żałuje że w tym roku nie moge byc i tam mnie nie ma... Nie ważne kto wystąpi ważni są ludzie wspólne przywitanie nowego roku pokaz sztucznych ogni dziesiątki otwieranych szampanów i atmosfera życzenia ludzie taniec ..... ;)

-NIe rozumie (2013-12-31 12:27:58)

Jak na scenie letniej można organizować zimową imprezę ???

-hmm... (2013-12-31 00:51:05)

nadnidziańska masakra muzyką mechaniczną

-dziękuję (2013-12-30 23:13:40)

ja dziękuję za taką "artystkę",której nikt nie chce słuchać.przypominam sobie jak był jakiś konkurs w telewizji to jak podskakiwała to jej podarte dżinsy spadały i zatrzymywały się dopiero na kolanach.Ale nie dziwota,jaka władza,taki kierownik Domu Kultury,a jaki kierownik tacy artyści.Do Buska już za kadencji tego nieudacznika nikt poważny z artystów nie przyjedzie.Gratuluję wyboru odpowiedniej "GWIAZDY"

-Agnieszka (2013-12-30 21:23:19)

Nie wiem.

-Gabi (2013-12-30 21:23:14)

Wesołego sylwestra

-Gabi (2013-12-30 21:18:15)

Wesołego sylwestra

-Agnieszka (2013-12-30 21:14:50)

Nie wiem.

-xtz (2013-12-30 13:03:48)

Która to kobieta sprzedająca na targu zmarła ??

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry