swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Sylwester pod Gwiazdami 2013/2014

Dodane: Milena Data: 2013-12-29 13:12:50 (czytane: 23514)  Wersja do druku

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój zaprasza na "Sylwester pod Gwiazdami 2013/2014".

W programie:
21.00 - powitanie, koncert "Roxanne - Roxette Cover Band"
22.15 - koncert Alicji Janosz
23.50 - Przemówienie Noworoczne Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz pokaz sztucznych ogni i fajerwerków
00.15-02.00 - muzyka mechaniczna

plakat_sylwester.jpg

Serdecznie zapraszamy!



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (33)
     

-lala (2013-12-29 22:06:08)

Sylwestrowa noc pod gwiazdami

-Agnieszka (2013-12-29 19:18:06)

Cześć Wszystkim

-Gabi (2013-12-29 19:06:43)

Cześć Remek

-ostatnia impreza władzy (2013-12-29 17:01:26)

Mam nadzieję że to ostatnia impreza pana Sikory. Zmarła kobieta z Owczar sprzedająca kapustę na targowisku. Wysłał Sikora swoje służby i stało się. Ktoś to kiedyś wam to przypomni panowie władza.

- (2013-12-29 14:56:22)

Ludzie jak Wam dogodzić?. Ta impreza jest darmowa, nie ma obowiązku uczestniczenia w niej. Komu się nie podoba niech siedzi w domku. Mam nadzieję, że imprezka będzie się podobała. A wyborcy niezależnie od niej i tak właściwie ocenią obecnego burmistrza i ponownie go wybiorą.

-Remek (2013-12-15 11:06:54)

Szmalu nie bierz bo wyrwiemy od innych albo na kreske weżmiemy.Żulice będą te co zawsze, chyba że coś nowego przybędzie.A zatorbić to można bez przyczajki ale lepiej w gumie bo siadają na nie jak króliki.

-do Remek (2013-12-14 20:42:50)

Super więcej atrakcji niż pod BSCK :) wy to się potraficie zorganizować :D po ile te beczki bo nie wiem ile szmalu mam brać :) będą jakieś fajne żulice :D?

-busko (2013-12-14 20:05:13)

czy będą tam też ci czarni co robią mieszkańcom zdjęcia?w dzień.jakoś w nocy na puławskiego ich nie widać.Ostatnio po takim fotografowaniu zmarła kobieta bardzo wrażliwa handlująca fruktami na prywatnym placu.Czy ktoś poniesie za tą inwigilację przez pracowników pana burmistrza odpowiedzialność.Kochani zapamiętajcie to wydarzenie,zaraz wybory,nie zapominajcie o tym temu panu oraz poprzednikowi.

-A (2013-12-14 18:15:20)

NO I PO CO TYLE WYLEWNOŚCI W TYCH KOMENTARZACH? I TAK PRZYJDZIECIE I SIE BEDZIECIE DOBRZE BAWIC...

-Nik Czemny (2013-12-14 17:34:51)

Muzyka mechaniczna,hahahahaha na scenie letniej?:-)

- (2013-12-13 22:34:49)

szkoda słów i tak idą do domu

-aa (2013-12-13 20:59:01)

Tyle atrakcji, aż szkoda przegapić :)

-Remek (2013-12-13 18:11:37)

zapraszam na sylwestra pod sklep na Pułaskiego, będę ja i reszta obszczymórków. Polecam wino proste na krzywca, piwo Harnaś lub mocne i beczki świąteczne 2 litry.

-xyz (2013-12-13 17:26:26)

nie widzieliście chłopki maluśkie jak można świątecznie dekorować miasta. Rynek to tylko część miasta. A wizytówką Buska jest np dworzec / nie mylić z pekaesówką /

-p-poż (2013-12-13 17:16:57)

nie był dawno na Rynku

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry